رنگ بندی کرونایی در سفر های نوروزی اعمال نمی گردد

به گزارش تنها پیامک، سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: با توجه به کاهش تعداد شهر های قرمز و انجام گسترده واکسیناسیون، رنگ بندی کرونایی برای سفر ها نداریم.

رنگ بندی کرونایی در سفر های نوروزی اعمال نمی گردد

به گزارش مهر، عباس شیراوژن اضافه کرد: با توجه به اینکه تعداد شهر های قرمز کاهش پیدا نموده و واکسیناسیون هم به صورت گسترده در حال اجرا است، صرفاً تزریق 2 دوز واکسن کرونا و اینکه مسافران مبتلا به کرونا نباشند، تنها شروط سفر است.

وی ادامه داد: مردم می توانند هم از وسایل نقلیه عمومی و هم از وسایل نقلیه شخصی برای سفر استفاده نمایند.

شیراوژن درباره شرایط اتصال مراکز تجمعی و اقامتگاه ها و…، به سامانه ایران من، اضافه کرد: در حال حاضر اتصال به سامانه ایران من وجود دارد و روزانه استعلام ها انجام می گردد. ثبت استعلام مراکز مختلف صورت گیرد، اما می خواهیم این اقدام به صورت کامل انجام گردد و جایی نباشد که تخلفی رخ دهد و اغماضی اتفاق بیافتد. حتماً هم مجموعه نظارتی وزارت بهداشت بر این کار نظارت دارند و مراکز ارائه دهنده خدمت هم باید همکاری نمایند. ضمانت های اجرایی نیز در جلسات بعدی در نظر گرفته می گردد تا با دقت و حساسیت بیشتری این اتفاقات انجام گردد.

وی درباره فعالیت مراکز واکسیناسیون در تعطیلات نوروزی، گفت: در ایام نوروز مراکز واکسیناسیون باید به فعالیت شان ادامه دهند و مردم در صورت مراجعه به این مراکز، از امکان واکسیناسیون بهره مند می شوند.

منبع: فرارو
انتشار: 24 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2079

به "رنگ بندی کرونایی در سفر های نوروزی اعمال نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رنگ بندی کرونایی در سفر های نوروزی اعمال نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید