رنگ پریدگی سرخابی ها با تدابیر وزیر ، مجلس، استقلال و پرسپولیس را از دست سلطانی فر نجات می دهد؟

به گزارش تنها پیامک، وزیر ورزش رنگِ پریده صورت دو باشگاه سرخابی پایتخت را می بیند یا فقط در حال آنالیز راه اندازی مؤسسات فرهنگی هنری در اروپاست و انتصاب دوست و رفقا؟

رنگ پریدگی سرخابی ها با تدابیر وزیر ، مجلس، استقلال و پرسپولیس را از دست سلطانی فر نجات می دهد؟

گروه ورزشی خبرنگاران، این روزها وقتی می خواهیم از دو باشگاه سرخابی حرف بزنیم قفسه سینه مان به درد می آید از بس صدای غصه طرفداران این دو تیم را می شنویم، توییت هایشان را می خوانیم و در پیج های هواداری ضجه زدن هایشان را مرور می کنیم! به راستی هنوز هم می توان برای یاد کردن از این دو باشگاه با عنوان همیشگی سرخابی، رنگ زیبای سرخابی را در ذهن تصور کرد یا تصویری خاکستری و رنگ پریده؟

انبوه بدهی های ارزی، جدا شدن ستاره ها، شرایط نابسامان کادر فنی، وعده های توخالی و پوچ، نبود زمین مطلوب برای تمرین، نداشتن مدیرعامل، هراس از عدم بازگشت ستاره های خارجی، بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی و بسیاری دیگر از مسائل اینچنینی در رده های پایه و پیشکسوتان به اضافه بدهی های داخلی به بازیکنان و مربیانی که یا از روی حجب و حیا و یا بی حوصلگی پیگیر مطالبات شان نیستند، همه و همه اوضاع استقلال و پرسپولیس را به بدترین شرایط همه سالهای اخیر تبدیل نموده است.

ناصر ابراهیمی در گفت و گو با دانشجو، معتقد بود این همه تغییرات مدیریتی در این دو باشگاه به دلیل بی قانونی در رأس و مجمع دو باشگاه است. وی گفت: طی این 41 سال 21 مدیرعامل در باشگاه پرسپولیس تغییر نموده و 19 مدیرعامل در استقلال که نشان دهنده بی ثباتی و تصمیمات خلق الساعه رؤسای مجامع هر دو باشگاه است که همیشه یک نفر بوده است. منظورِ پیشکسوت پرسپولیس رؤسای اسبق سازمان تربیت بدنی و وزرای ورزش سالهای اخیر است که ریاست مجمع هر دو باشگاه را برعهده داشته اند. اتفاقی غیرقانونی که از ریشه در قاموس فوتبال حرفه ای نمی گنجد که دو باشگاه در یک تورنمنت با یک رییس مشترک حضور پیدا نمایند! چرا گرشاسبی، افتخاری، انصاری فر، فتحی، عرب، سعادتمند و خیلی های دیگر پس از خروج از اتاق خرابه مدیریت دو تیم سرخابی بازخواست نشدند؟

از اینها گذشته کاسه صبر مردم است که این روزها لبریز شده و دیگر طاقت تب و لرزهای هر روزه باشگاه محبوب شان را ندارند. اسماعیل حلالی در تازه ترین اظهاراتش گفت: عده ای در این کشور هوادار پرسپولیس هستند که در شرایط معیشتی نابسامان و اوضاع بد اقتصادی حاکم بر مملکت حاضرند اندک پس اندازشان را برای پرداخت بدهی باشگاه به برانکو روی هم بگذارند تا پنجره پرسپولیس باز گردد. در چنین شرایطی کیست که صدای این مردم را بشنود؟ صدای آنهایی که با لباس آبی و سرخ بر تن هاشان روبروی ساختمان خانه ملت جمع شدند. آنهایی که کفش هایشان از طی جهت باشگاه و وزارت ورزش پاره شد و در نهایت دست به دامان نمایندگان شان شدند. اینکه وزیر ورزش صدای شان را لااقل از این طریق بشنود! وزیری که به تازگی ادعا نموده استقلال بهترین نتایج تاریخش را در همین 4 سال کسب نموده است! رفتاری که به نظر می رسد به نوعی طعنه ای برای تخریب طرفداران استقلال مطرح می گردد!

هادی طباطبایی نیز در گفت و گو با دانشجو، درباره حضورش در مجلس و ملاقات با تعدادی از نمایندگان گفت: در این جلسه همه فقط حرف زدند و کسی پلنی برای برطرف مشکل نداشت و این تأسف بار است. تنها بخش خوب ماجرا این بود که حرفهای استقلالی ها به گوش نمایندگان مجلس رسید و اگر اهالی خانه ملت بخواهند می توانند با ابزاری مانند استیضاح وزیر ورزش را متوجه اشتباهاتش بنمایند. مجلس هم به جای هواداری از یک تیم و قول دادن به طرفداران، وظیفه اصلی اش یعنی سوال و جواب از وزیر را انجام بدهد.

در این اوضاع نگاهی سطحی به شرایط استقلال معین می نماید این باشگاه مدیرعامل ندارد که تازه مانند پرسپولیس شده است. این تیم تازه سرمربی دار شده در حالی که هنوز نتوانسته بازیکنان جدیدش را ثبت قرارداد کند! بدهی هایش به شفر دست و پای این تیم را بسته و در حالی که لیگ از اوایل آبان ماه استارت می خورد استقلال هنوز یک هفته کامل تمرین ننموده است! بازگشت دیاباته و میلیچ دو بازیکن اصلی تیمش هنوز روی هوا و شرایطشان نامعین است!

در طرف دیگر پرسپولیسی ها هستند که مدام بازیکنان شان را یا در حال جدایی یا در سودای آن از تیم می بینند! بدهی به برانکو پنجره تیم را بسته و مسائل اقتصادی، یکی یکی کمر تیم را خم تر می نماید. اینها توضیح حالی مختصر از دو باشگاهی بود که یکی قهرمان و دیگری نایب قهرمان فصل قبل لیگ برتر شده اند. یکی تا فینال جام حذفی پیش رفت و حذف شد و دیگری همین الان یکی از فینالیست های لیگ قهرمانان آسیاست. دو تیمی که باید در اوج آرامش برنامه های شان را پیش ببرند، می بینند طرفداران شان در روزهای موج سوم کرونا دست از جان و کار و دغدغه های ریالی و روزمره شان شُسته، راهی مجلس شورای اسلامی می شوند و دنبال فریادرس می گردند تا پرچم تیم محبوب شان بر زمین نیافتد و زیر پا لگدمال نگردد!

حرف آخر اینکه؛ آقای رییس جمهور، نمایندگان مجلس، مسئولان ذیربط، مبادا دیر گردد!

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 آبان 1399 بروزرسانی: 29 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1286

به "رنگ پریدگی سرخابی ها با تدابیر وزیر ، مجلس، استقلال و پرسپولیس را از دست سلطانی فر نجات می دهد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رنگ پریدگی سرخابی ها با تدابیر وزیر ، مجلس، استقلال و پرسپولیس را از دست سلطانی فر نجات می دهد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید