سازمان ملل شرایط زندانیان ایرانی خارج از کشور را آنالیز کند، آمریکا و چند کشور اروپایی ناقض اصلی حقوق بشر در ایران هستند خبرنگاران

به گزارش تنها پیامک، دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه گفت: کوشش جدی کشور ها برای نقض حقوق بشر ملت ایران ادامه دارد و با حمایت از جریان های تروریستی از هیچ کمکی در این خصوص کوتاهی نمی نمایند.

سازمان ملل شرایط زندانیان ایرانی خارج از کشور را آنالیز کند، آمریکا و چند کشور اروپایی ناقض اصلی حقوق بشر در ایران هستند خبرنگاران

با ما سفر کنید و با کمترین قیمت تور اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرنگاران، علی باقری کنی در سرانجام ملاقات با سفرا و نمایندگان کشور های خارجی در جمع خبرنگاران گفت: در حال حاضر نشست شورای حقوق بشر در ژنو در حال برقراری است.

وی توضیح داد: کوشش جدی کشور ها برای نقض حقوق بشر ملت ایران ادامه دارد و با حمایت از جریان های تروریستی از هیچ کمکی در این خصوص کوتاهی نمی نمایند.

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه گفت: از طرف دیگر آمریکایی ها و بعضی کشور های اروپایی به حمایت از جریان های تروریستی هم اکتفا نکردند و تحریم های ظالمانه را بر علیه ایران وضع کردند.

باقری تاکید نمود: دولت جو بایدن همان جهت دونالد ترامپ را ادامه می دهد و اقدام اخیر دولت فعلی آمریکا ادامه همان جنایت بر علیه مردم ایران است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 فروردین 1400 بروزرسانی: 16 فروردین 1400 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1555

به "سازمان ملل شرایط زندانیان ایرانی خارج از کشور را آنالیز کند، آمریکا و چند کشور اروپایی ناقض اصلی حقوق بشر در ایران هستند خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سازمان ملل شرایط زندانیان ایرانی خارج از کشور را آنالیز کند، آمریکا و چند کشور اروپایی ناقض اصلی حقوق بشر در ایران هستند خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید