سامان قدوس: خانواده ام گفتند فوتبال را رها کن و دنبال کار باش، فروشنده تلفن شدم، حرف های زلاتان در مورد سوئد را می فهمم

به گزارش تنها پیامک، سامان قدوس، ملی پوش ایرانی در گفت وگو با سایت فرانسوی به اظهار نظر در مورد زندگی ورزشی اش پرداخت.

سامان قدوس: خانواده ام گفتند فوتبال را رها کن و دنبال کار باش، فروشنده تلفن شدم، حرف های زلاتان در مورد سوئد را می فهمم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت le11amienois فرانسه، بازیکن ماه اکتبر باشگاه آمیا از سوی کاربران این سایت، شروع سختی در ورزش فوتبال داشت و حالا این روزها از حضور در این تیم حاضر در لوشامپیونه فرانسه ابراز خوشبختی می نماید. اظهارات ملی پوش ایرانی را بخوانید:

شروع سخت

سامان قدوس گفت: بازی فوتبال را از تیم ترلبورخ شروع کردم و به خوبی پیش نرفت. قرارداد یک ساله ای بسته بودم و پس از انتها آن خانواده ام به من گفتند باید کاری پیدا کنم. سپس به فروشنده تلفن تبدیل شدم. خیلی خوب نبودم اما فقط به فوتبال فکر می کردم و بدین خاطر فوتبال و کار را به 2 بخش تقسیم کردم.

وی اضافه کرد: زمانی برای من فرا رسید که به خودم گفتم این نوع زندگی برایم فرصتی نمی آفریند. به مربی سابقم زنگ زدم و به او گفتم به من یاری کن، نمی دانم چه کنم. او شروع به زنگ زدن کرد تا جایی برای تست دادن من پیدا کند. فقط یک تیم جواب مثبت داد. گفته بودند برای یک هفته می توانم در تمرین ها تست بدهم. آنجا به خودم گفتم اگر بتوانم این کار را انجام بدهم در فوتبال می مانم و در غیر این صورت باید از فوتبال کناره گیری کنم و به دنبال چیز دیگری باشم.

الگویی به نام زلاتان ابراهمیموویچ

ملی پوش ایرانی تیم آمیا اعلام کرد: زلاتان ابراهیموویچ انسان بزرگی است. فکر می کنم او اسطوره ای برای تمام سوئدی ها است. همه در سوئد عاشق زلاتان هستند و می خواهند مانند او باشند. به ویژه برای کسانی که اصالت سوئدی ندارند و زمانی که شما ایرانی هستید و در لیگ سوئد بازی می کنید. او یک نمونه عالی برای تقلید کردن است.

سامان قدوس اعلام کرد: هیچگاه نژاپرستی را در سوئد احساس نکردم اما همیشه مانند بازیکنان سوئدی شانس نخواهید داشت. زلاتان ابراهیموویچ برای بازی کردن در فوتبال سوئد بارها کوشش کرد و باید ده ها برابر بهتر از بازیکنان این کشور بازی می کرد تا شانس پیدا کند. من این را به خوبی احساس کردم و می فهمم چه حرف هایی می زند.

بودن در تیم آمیا

ملی پوش ایرانی تیم آمیا ادامه داد: روز پیش از نخستین بازی رسمی آمیا به این تیم آمدم. چیزهای زیادی در ذهنم درباره انتقالم و مسائل پیش آمده داشتم. این احساس بسیار خوبی بود که فشارها تمام شدند. زمانی که فوتبال سوئد را ترک کردم دیدم که بسیاری از بازیکنان این لیگ به تیم های دیگر رفتند اما بازی نکردند و بازگشتند. تیم آمیا مرا برای مدت طولانی می خواست و اعتماد آنها برای من بسیار مهم بود. می دانستم که واقعا مرا می خواهند. امروز واقعا در تیم آمیا خوشبخت هستم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 فروردین 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 61

به "سامان قدوس: خانواده ام گفتند فوتبال را رها کن و دنبال کار باش، فروشنده تلفن شدم، حرف های زلاتان در مورد سوئد را می فهمم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامان قدوس: خانواده ام گفتند فوتبال را رها کن و دنبال کار باش، فروشنده تلفن شدم، حرف های زلاتان در مورد سوئد را می فهمم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید