سکوت قاتل بعد از 169 روز شکست

به گزارش تنها پیامک، مرد قصاب که به اتهام قتل زن جوان در پارکینگ دریاچه چیتگر بازداشت شده بود، سکوتش را شکست و به جنایت اعتراف کرد.

سکوت قاتل بعد از 169 روز شکست

به گزارش ایران، شامگاه دوشنبه 24 شهریور، زن جوانی در پارکینگ دریاچه چیتگر به قتل رسید. آنالیز های تیم جنایی و تصاویر دوربین های مداربسته پلیس را به یک مرد جوان رساند که گفته می شد خواستگار مقتول بوده است، اما وقتی مأموران به سراغ وی رفتند تعیین شد از کشور خارج شده و به ترکیه فرار نموده است.

در حالی که تحقیقات ادامه داشت خاتمه پس از حدود 6 ماه وی به ایران برگشت و دستگیر شد. مرد جوان نخست منکر قتل بود، اما بالاخره با گذشت 169 روز از این جنایت وی لب به اعتراف گشود. به دستور بازپرس ساسان غلامی از شعبه سوم دادسرای امور جنایی پایتخت متهم بازداشت و برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس نهاده شد.

مصاحبه با متهم

چرا این همه سکوت؟

برای اینکه از مجازات می ترسم. خیلی پشیمانم و حتی زمانی که در ترکیه بودم مراسم سوم، هفت و چهلم برای مقتول گرفتم و برای او یادبود برگزار کردم. اما هراس داشتم، از اینکه مجازاتم قصاص است و دلم نمی خواست به زندان بیفتم.

پس چرا به ایران برگشتی؟

خسته شده بودم. کابوس های شبانه لحظه ای رهایم نمی کرد. از طرفی دلم برای دخترکوچکش می سوخت و دوست داشتم برایش کاری بکنم، دلم برای خانواده ام هم تنگ شده بود، همه این ها دست به دست هم داد تا برگردم.

چرا زن مورد علاقه ات را کشتی؟

من با مقتول در یک کانال تلگرامی آشنا شدم و کم کم رابطه ما صمیمی شد و از او خواستگاری کردم، اما او هر بار بهانه می آورد و می گفت شرایط ازدواج ندارم. من که از کارهایش خسته شده بودم، به او گفتم برای آخرین بار همدیگر را دیدار کنیم. اما من بازهم از او درخواست ازدواج کردم و مقتول هم همان حرف ها را تکرار کرد. جر و بحثمان بالا گرفت به من توهین کرد گفت ما از نظر فرهنگی یکسان نیستیم از این حرفش خیلی ناراحت شدم. دیگر نفهمیدم چه اتفاقی افتاد، به خودم که آمدم او خونین روی زمین افتاده بود و من فرار کردم.

چاقو را از کجا آورده بودی؟

من در دماوند قصابی دارم آن روز به تهران که آمدم از شرق تهران یک چاقو برای کار قصابی ام به مبلغ 50 هزار تومان خریداری کردم.

منبع: فرارو
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1535

به "سکوت قاتل بعد از 169 روز شکست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سکوت قاتل بعد از 169 روز شکست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید