ضرورت تسریع در تکمیل پروژه باغ موزه دفاع مقدس خراسان رضوی

به گزارش تنها پیامک، خبرنگاران/خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی گفت: با توجه به صندلی خراسان رضوی در دوران هشت سال دفاع مقدس، باید با کوشش دستگاه های مختلف، این پروژه بزرگ فرهنگی در استان تکمیل شده و مورد استفاده مخاطبان قرار گیرد.

ضرورت تسریع در تکمیل پروژه باغ موزه دفاع مقدس خراسان رضوی

جهت دریافت خدمات طراحی ویلای مدرن کوچک با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

محمد صادق معتمدیان در جلسه هیات امنای مرکز فرهنگی و باغ موزه دفاع مقدس که در محل استانداری خراسان رضوی برگزار گردید، با اشاره به پروژه باغ موزه دفاع مقدس در خراسان رضوی اظهار کرد: در جهت اعتلای فرهنگ دفاع مقدس و تکمیل پروژه مرکز فرهنگی و باغ موزه دفاع مقدس استان، باید از ظرفیت تعامل بین دستگاه ها حداکثر استفاده صورت بگیرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، وی با بیان اینکه پروژه باغ موزه دفاع مقدس یک پروژه ملی است، مطرح کرد: با استفاده از تخصیص های ملی در امسال، توسط سازمان برنامه و بودجه و اعتبارات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس نسبت به تکمیل باغ موزه دفاع مقدس اقدام گردد.

لازم به ذکر است فاز اول مرکز فرهنگی و باغ موزه دفاع مقدس استان شامل ساختمان مرکز اسناد و کتابخانه با زیربنای 3000 متر مربع، مهر ماه امسال افتتاح شده است و پیش بینی می گردد مراحل بعدی که حدود 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، تا انتها سال به بهره برداری برسد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 دی 1399 بروزرسانی: 12 دی 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1375

به "ضرورت تسریع در تکمیل پروژه باغ موزه دفاع مقدس خراسان رضوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت تسریع در تکمیل پروژه باغ موزه دفاع مقدس خراسان رضوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید