سفر به آمریکا: طراحی خانه هنری در بروکلین که هر اتاق آن یک رنگ دارد

به گزارش تنها پیامک، یک ساختمان هنری در بروکلین (Monochrome)، ایالت نیویورک، راه اندازی شده است و به مهمانان اجازه می دهند از این خانه زیبا دیدن نمایند. این خانه جذاب دارای 7 اتاق با رنگ مختلف و طراحی متفاوت است. این خانه توسط خانم Cj Hendry هنرمند استرالیایی تأسیس شده است. او در تمامی آثار نمایشگاهی اش نشان می دهد که از رنگ ها به خوبی استفاده می نماید.

سفر به آمریکا: طراحی خانه هنری در بروکلین که هر اتاق آن یک رنگ دارد

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور مسافرتی آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور آمریکا از نیویورک، واشنگتن، لس آنجلس، سان فرانسیسکو و لاس وگاس دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

Cj می گوید:

من تازه با رنگ آشنا شده ام و مطمئن نیستم؛ شاید تا کنون آن را درک ننموده ام. قبلاً، هنگامی که با جوهر سیاه نقاشی می کردم، تمام تمرکز من روی آن شی بود و تمام احساسی که رنگ می دهد از کار حذف می شد. اکنون به نقاشی هایم نگاه می کنم و احساس می کنم... متفاوت است؛ نمی توانم شرح دهم. رنگ ها هیجان انگیز، غم انگیز، ناامیدنماینده و گیج نماینده هستند. رنگ ها در اطراف ما وجود دارند، هرکجا تماشا کنید رنگ ها را می بینید. رنگ ها یک شی فیزیکی نیستند، رنگ چیزی است که یک چیز دیگر را توصیف می نماید.

این خانه هنری، 22 هزار فوت مربع فضای صنعتی را در Greenpoint اشغال نموده است. این خانه دارای 7 اتاق با طراحی های منحصربه فرد و رنگ های مختلف است که هر اتاق به نوعی با یک شی هنری بر روی دیوار تزئین شده است. مهمانان با گشت و گذاری درون این خانه می توانند تأثیر بصری رنگ ها را در یک فضا به خوبی تجربه نمایند.

Cj می گوید:

مردم معمولاً هنر را به عنوان آخرین آیتم خریداری می نمایند. آن ها از هنر برای تطابق خانه هایشان استفاده می نمایند. من سال ها با طراحان مختلف رابطه نزدیک داشته ام و متوجه شدم که آن ها متفاوت زندگی می نمایند. هنر اولین چیزی است که آن ها به فضا اضافه می نمایند و کل خانه را بر اساس مجموعه خود طراحی می نمایند. من این مفهوم را بسیار خوب درک نموده ام. هر اتاق طراحی شده است تا هنر روی دیوار آن پیاده سازی گردد. تمرکز اصلی بر روی هنر است و همه چیز باید با هنر تطابق پیدا کند.

Monochrome تا 8 آوریل در خیابان 276، Greenpoint در بروکلین برقرار است.

منبع: کجارو
انتشار: 27 دی 1399 بروزرسانی: 27 دی 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1395

به "سفر به آمریکا: طراحی خانه هنری در بروکلین که هر اتاق آن یک رنگ دارد" امتیاز دهید

1 کاربر به "سفر به آمریکا: طراحی خانه هنری در بروکلین که هر اتاق آن یک رنگ دارد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر به آمریکا: طراحی خانه هنری در بروکلین که هر اتاق آن یک رنگ دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید