عاملان انتشار فیلم مزاحمت خیابانی در مشهد، احضار شده اند؟

به گزارش تنها پیامک، جانشین معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: موضوع احضار تهیه کنندگان کلیپ یک دختر مشهدی در پارک ملت صحت ندارد و صرفا جهت بررسی ابعاد موضوع دعوت شده اند.

عاملان انتشار فیلم مزاحمت خیابانی در مشهد، احضار شده اند؟

مهدی حقدادی در گفتگو با ایسنا خاطرنشان کرد: پس از نشر فیلم و واکنش هایی که در پی داشت، موضوع در دستور کار بررسی دادستانی قرار گرفت و تهیه کنندگان ویدئو صبح امروز دعوت شدند.

وی اضافه نمود: هیچ ارتباطی بین تولیدکنندگان این محتوا و شبکه های معاند وجود نداشته و حتی تیم تولیدکننده کلیپ، از قبل و در گذشته صفحه برخی از معاندین را هم بلاک کرده بودند که آن افراد جزو فالوور های صفحه شان نباشند.

حقدادی با اشاره به بررسی های اجرا شده مطرح نمود: قصد این افراد صرفا بیان یک معضل اجتماعی بوده است و هیچ سوءنیتی هم نداشته اند.

جانشین معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: درخصوص معرفی و بیان معضلات فرهنگی و اجتماعی هم نیاز به یکسری هدایت و هدایت هایی داشتند که با هماهنگی دستگاه های دیگر، به نهاد های متولی امر فرهنگی معرفی شدند تا در هنگام تهیه کلیپ ها، هدایت های لازم را کسب کنند.

گفتنی است؛ روز گذشته فیلمی در شبکه های اجتماعی از آزار کلامی و مزاحمت خیابانی دختری در اطراف پارک ملت مشهد منتشر شده بود که واکنش ها و حاشیه های زیادی را در پی داشت.

منبع: فرارو
انتشار: 22 اسفند 1399 بروزرسانی: 22 اسفند 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1508

به "عاملان انتشار فیلم مزاحمت خیابانی در مشهد، احضار شده اند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عاملان انتشار فیلم مزاحمت خیابانی در مشهد، احضار شده اند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید