دلیل فاصله زیاد نشستن پوتین و رئیس جمهوری ایران چه بود؟

به گزارش تنها پیامک، خبرگزاری خبرنگاران-فاصله زیاد بین ابراهیم رئیسی و ولادیمیر پوتین در زمان تبادل نظر به علت پروتکل های بهداشتی بوده است

دلیل فاصله زیاد نشستن پوتین و رئیس جمهوری ایران چه بود؟

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل ازاسپوتنیک، در حواشی ملاقات رئیس جمهور ایران و روسیه خبری مبنی بر نشستن با فاصله روسای جمهوری این دو کشور از یکدیگر موضوع قابل بحث کاربران فضای مجازی شده است.

سید علی سقائیان مدیر کل اسبق تشریفات وزارت خارجه گفت: بعد از شیوع کرونا،پوتین دستورالعمل خاصی را با ملاقاتنمایندگان خود دارد.یک مقام یا باید واکسنی را که روسیه تایید می نماید تزریق کند یا بیش از ملاقات حدود 24 ساعت قرنطینه گردد.آقای رئیسی این مطلب را نپذیرفتند و بنابراین میزبزرگ و فاصله زیاد به این علت بود.

گفته می گردد خبرگزاری فارس گزارشی در مقابله با بعضی خبر پراکنی ها علیه سفر ابراهیم رئیسی به روسیه ارائه داده است که در بخشی از آن آمده است: بهمن حسین پور، معاون پیشین مراسم و تشریفات دفتر رئیس جمهوری درباره میز انتخاب شده در ملاقات روسای جمهور ایران و روسیه در کاخ ریاست جمهوری روسیه در مسکو و وجود فاصله میان مقامات توضیحاتی ارائه کرد و گفت: ایرادی بر اینکه فاصله روسای جمهور دو کشور از هم زیاد است، وارد نیست؛ کما اینکه این فاصله می تواند به علت رعایت پروتکل های بهداشتی برای جلوگیری از کرونا باشد.

تعدادی از کاربران گمان می نمایند فاصله زیاد نشستن روسای جمهور ایران و روسیه در کاخ مسکو ممکن است به خاطر حساسیت رئیس جمهوری روسیه از شیوع بیش از حد کرونا در ایران باشد. عده ای دیگر عظمت و شکوه میز را مورد ارزیابی قرار می دهند و بر این عقیدند دو طرف حاضر نیستند عاملان شیوع ویروس های تازه در کشورشان باشند. بعضی از کاربران نیز با ابراز ناراحتی از برخورد پوتین بیان می نمایند انتظار باور کردن چنین صحبت هایی را نداشته باشید.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 22 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2067

به "دلیل فاصله زیاد نشستن پوتین و رئیس جمهوری ایران چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل فاصله زیاد نشستن پوتین و رئیس جمهوری ایران چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید