علیرضا استادی: با خبر ابتلای من به کرونا دنبال تبلیغ بودند

به گزارش تنها پیامک، بازیگر فیلم لاتاری گفت: خبر منتشر شده درباره درگیری شدید ریه های من به کرونا و توقف یک پروژه سینمایی صرفا یک شیطنت تبلیغاتی برای دیده شدن بیشتر آن اثر بود.

علیرضا استادی: با خبر ابتلای من به کرونا دنبال تبلیغ بودند

از وبسایت سازمان بهداشت جهانی دیدن نمایید.

علیرضا استادی درباره آخرین شرایط جسمانی خود گفت: خوشبختانه پس از ابتلا به بیماری کرونا کوشش پزشکان و دعای خیر مردم عزیز کشورم باعث شد تا به سرعت بر بیماری فائق شوم، در حال حاضر مرخص شده و در خانه دوران نقاهت خود را سپری می کنم.

وی درباره شدت بیماری کرونای خود اضافه نمود: درصد کمی از ریه هایم به بیماری کرونا مبتلا شده بود و همین باعث شد تا بتوانم سریع بیماری را پشت سر بگذارم، بی اغراق کوشش پزشکان در مورد خودم و تمامی بیماران کرونایی که در بخش بودند ستودنی است و خالصانه دست تک تک آنها را می فشارم.

بازیگر فیلم سینمایی لاتاری درباره بازگشت خود به عرصه بازیگری اضافه نمود: فعلا طبق تشخیص پزشکان باید دوران نقاهت و قرنطینه پس از بیماری را پشت سر بگذارم، باید منتظر بمانم تا بیماری به طور کامل از بدنم بیرون برود تا بعد از آن بتوانم جلوی دوربین بروم.

وی درباره خبر منتشر شده پیرامون اوضاع وخیم بیماری خود اضافه نمود: متاسفانه در قبال خبر بیماری من به وسیله یکی از رسانه ها بزرگنمایی شد، من سر هیچ پروژه ای نبودم که بخواهم از عوامل کرونا گرفته باشم و یا اینکه پروژه به دلیل بیماری من متوقف گردد، آن فیلمی که در خبر آمده بود نزدیک به یکسال پیش فیلمبرداری اش به اتمام رسیده است و این خبر منتشر شده در قبال درگیری شدید ریه های من به کرونا و توقف آن پروژه صرفا یک شیطنت تبلیغاتی برای دیده شدن بیشتر آن اثر بود.

استادی با تاکید بر لزوم رعایت پروتکلهای بهداشتی اضافه نمود: هرچند بیماری کرونا برای من به سرعت گذشت و شدت چندانی نداشت اما به واقع از همه مردم استدعا دارم که این بیماری را جدی بگیرند و هم به خودشان و هم به کادر درمان رحم نمایند زیرا شرایط بسیار سختی بر پزشکان و پرستاران ما می گذرد.

استادی در همین رابطه گفت: امیدوارم که این بیماری هرچه سریعتر از بین برود تا همه بتوانیم با خیال راحت زندگی کنیم، به امید خدا پس از انتها نقاهت و عادی تر شدن اوضاع بیماری کرونا برای بازی در سریال تلویزیونی خودخواسته جلوی دوربین خواهم رفت.

منبع: همگردی
انتشار: 14 مرداد 1400 بروزرسانی: 14 مرداد 1400 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1766

به "علیرضا استادی: با خبر ابتلای من به کرونا دنبال تبلیغ بودند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیرضا استادی: با خبر ابتلای من به کرونا دنبال تبلیغ بودند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید