(عکس) رشید مظاهری چک های برگشتی را رو کرد

به گزارش تنها پیامک، رشید مظاهری، گلر حال حاضر استقلال تهران و سابق تیم تراکتور که در جریان فسخ قراردادش با این باشگاه درگیر شکایت از سرخپوشان تبریزی شد، بعد از اعلام حکم به سودش توانست این باشگاه را محکوم به پرداخت 20 درصد باقی مانده از قراردادش کند.

(عکس) رشید مظاهری چک های برگشتی را رو کرد

مظاهری چند روز قبل در صفحه شخصی خود اطلاع داد که پیروز به دریافت مطالباتش از تراکتور نشده و میخواهد از این باشگاه شکایت کند.

مهدی صادقی، وکیل رشید مظاهری در این خصوص گفت: در جریان شکایت از باشگاه تراکتور به دلیل جعل و دست بردن در قرارداد رشید مظاهری، تخلف باشگاه تراکتور مسجل و تایید شد و پس از آن در کمیته تعیین شرایط باشگاه تراکتور را محکوم به پرداخت 20 درصد باقی مانده از قرارداد رشید کردیم که این حکم در کمیته استیناف هم تایید شد.

وی اضافه نمود: با وجود اینکه طبق قانون باشگاه تراکتور موظف بود همان روز با ما تسویه حساب کند ولی این باشگاه چکی را که به نام یک شخص بود به مبلغ باقی مانده طلب رشید در فدراسیون فوتبال گذاشته بود تا به ما پرداخت گردد و تاریخ این چک 10 اردیبهشت بود. اگرچه این اقدام مورد پذیرش ما نبود ولی با پادرمیانی آقای نورشرق و به خاطر اینکه تراکتور بازی های آسیایی را در پیش داشت این چک را قبول کردیم. روز 10 اردیبهشت وقتی به بانک مراجعه کردیم برای وصول چک، مبلغ در حساب موجود نبود و چک برگشت خورد و با شخص صاحب چک هم تماس گرفتیم خط خود را از دسترس خارج نموده و جوابگو نبود.

وکیل مظاهری در خاتمه گفت: بعد از این ماجرا باشگاه تراکتور در فضای مجازی مطالبی بیان کرد که خوشایند نبود و به همین دلیل ما تصویر چک برگشت خورده را در اختیار شما قرار دادیم تا صحت ادعای ما تعیین گردد. با وجود رفتار صادقانه مظاهری و فدراسیون فوتبال، باشگاه تراکتور چنین رویه ای نداشت و به همین دلیل هم از مراجع قضایی فوتبالی و هم عمومی این موضوع را پیگیری نموده و از باشگاه تراکتور شکایت کردیم.

منبع: ایلنا

منبع: فرارو
انتشار: 8 خرداد 1400 بروزرسانی: 8 خرداد 1400 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1652

به "(عکس) رشید مظاهری چک های برگشتی را رو کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) رشید مظاهری چک های برگشتی را رو کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید