فوتبال ایران به تغییر و تحول احتیاج دارد، برای سرپرستی لابی نکردم

به گزارش تنها پیامک، به گزارش خبرنگاران، میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال در مجمع عمومی هیات فوتبال استان مرکزی گفت: امروز فوتبال ما احتیاج به تحول و تغییر دارد، در غیر این صورت در همین جایگاه خواهیم ماند.

فوتبال ایران به تغییر و تحول احتیاج دارد، برای سرپرستی لابی نکردم

ماجدی ادامه داد: تحول فوتبال تنها با حضور نیروهای جوان و خوش فکر تحقق خواهد یافت که فوتبال به اینگونه نیروها احتیاج دارد. از شما و همه اهالی فوتبال هم می خواهم که در انجام این کار بزرگ مشارکت و همراهی کنید و برای تغییر کوشش کنید. استان مرکزی نوابغ و بزرگان زیادی داشته و خوشحالیم که این استان از تمامی معیارهای فوتبالی لازم برخوردار است. بدون تردید استان ها از نقش ویژه ای در اداره فوتبال کشور برخوردار هستند.

وی ادامه داد: من برای رسیدن به جایگاه سرپرستی فدراسیون با هیچ کس لابی نکردم اما برای موفقیت در این راستا به یاری همه دلسوزان و اهالی فوتبال احتیاج داریم و با همه وجود کوشش می کنیم.

ماجدی توضیح داد:در چهار ماه اخیر بیش از 30 هزار استعداد فوتبالی را در سراسر کشور شناسایی کردیم. جالب است که هدفگذاری فدراسیون فوتبال اسپانیا، کشف 25 هزار استعداد در برنامه سال 2024 است. این مسئله نشان دهنده ظرفیت و توان قابل توجه فوتبال ایران است که باید به آن توجه داشته باشیم.

در بخش دیگری از این مجمع، طهمورث حیدری عضو هیات رییسه و رییس کمیته امور استان های فدراسیون فوتبال نیز گفت: توسعه فوتبال در استان مرکزی در سال های اخیر قابل قبول بوده که این مسئله جای تقدیر دارد. ضمن اینکه عملکرد باشگاه ها، هیات فوتبال و فعالان ورزشی در رشته فوتبال استان هم بسیار خوب و چشمگیر بوده است.امیدواریم با تکمیل هیات رئیسه شاهد رشد و پیشرفت بعلاوه توسعه هرچه بیشتر فوتبال در استان مرکزی باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2088

به "فوتبال ایران به تغییر و تحول احتیاج دارد، برای سرپرستی لابی نکردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال ایران به تغییر و تحول احتیاج دارد، برای سرپرستی لابی نکردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید