قطعاً در جریان اصلاحات بازتعریف صورت می گیرد، تشکیل کارگروه پایش در شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان

به گزارش تنها پیامک، فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: باز تعریف در جریان اصلاحات یک امر طیعی است و معتقدم قطعاً این اتفاق صورت می گیرد.

قطعاً در جریان اصلاحات بازتعریف صورت می گیرد، تشکیل کارگروه پایش در شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان

علی صوفی عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان در گفت وگو با ، با اشاره به انتقاد احزاب و شخصیت های اصلاح طلب از شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان درمورد تغییر نحوه تصمیم گیری ها در این نهاد گفت: طبعاً در هر مرحله از ورود این شورا به انتخابات، اشکالاتی بروز می نماید و نقد هایی صورت می گیرد.

او ادامه داد: در گذشته هم ممکن بود اشکالاتی وجود داشته باشد، به طور کلی وجود اشکال یک چیز طبیعی است، اشکالات در هر دوره آنالیز می گردد و نظرسنجی هایی درمورد آن صورت می گیرد. از این سو شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان هر دوره فرم هایی را در سطح زیرمجموعه خود توزیع می نماید تا احزاب عضو این شورا درمورد آن نظر دهند و با اخذ نظرات آن ها تصمیم گیری کند.

فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه ضعف در شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان چیز طبیعی است، اظهار کرد: ضعف های این شورا در دور جدید مورد آنالیز قرار می گیرد تا رفع گردد.

دبیرکل حزب پیشروی اصلاحات درباره نگرانی ها برای کاهش سرمایه اجتماعی اصلاح طلبان برای انتخابات پیش رو گفت: اکنون در شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان کارگروهی تحت عنوان پایش تشکیل شده است که طرحی را برای ارزیابی عملکرد تک تک نمایندگان مجلس طراحی نموده اند.

صوفی اضافه نمود: ابتدا باید نتیجه آنالیز های پایش شده تعیین گردد، سپس درمورد عملکرد نمایندان و فراکسیون امید اظهارنظر صورت گیرد.

عضو شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان در واکنش به اظهارنظر کرباسچی مبنی بر بازتعریف اصلاح طلبی توضیح داد: در یک جریان سیاسی پویا مانند اصلاحات همواره برای زنده بودن خود باید گفتمانش مورد بازنگری و ارزیابی قرار گیرد و با توجه به شرایط روز و احساسی که مردم نسبت به اوضاع دارند باید بازتعریفی صورت گیرد.

او خاظرنشان کرد: بازتعریف در جریان اصلاحات یک امر طیعی است و معتقدم قطعاً این اتفاق صورت می گیرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 17 مهر 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 302

به "قطعاً در جریان اصلاحات بازتعریف صورت می گیرد، تشکیل کارگروه پایش در شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطعاً در جریان اصلاحات بازتعریف صورت می گیرد، تشکیل کارگروه پایش در شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید