قطعی برق 100 شهروند اصفهانی را در آسانسور گرفتار کرد

به گزارش تنها پیامک، خبرنگاران/اصفهان سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از افزایش چشمگیر تماس های مردمی با آتش نشانی اطلاع داد و گفت: قطعی برق طی روز گذشته و امروز 100 حادثه محبوس شدن در آسانسور را رقم زد.

قطعی برق 100 شهروند اصفهانی را در آسانسور گرفتار کرد

فرهاد کاوه آهنگران به خبرنگاران گفت: قطعی برق از روز گذشته (شنبه-1خردادماه)، حوادث مربوط به محبوس شدن در آسانسور در شهر اصفهان را افزایش داد که خوشبختانه تا به امروز همه این حوادث ختم به خیر شده است.

وی با اشاره به اینکه ماموران آتش نشانی روزهای سخت و شلوغی را در پیش دارند، گفت: تعدد حوادث در کار آتش نشانی اختلال ایجاد نموده و در محله هایی که برق قطع می گردد شاهد افزایش قابل توجه حجم تماس های مردم هستیم.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه تا به امروز به همه حوادث اطلاع داده شده به آتش نشانی امدادرسانی شده، اضافه کرد: طی این دو روز 100 مورد امدادرسانی به محبوس شدگان در آسانسور انجام شد.

وی به شهروندان توصیه کرد در صورت محبوس شدن در آسانسور خونسردی خود را حفط نمایند و اضافه کرد: اگر در آسانسور محبوس شدید هیچ اتفاقی نمی افتد، هوا تمام نمی گردد و آسانسور سقوط نمی کند. در این شرایط ابتدا با مدیر ساختمان تماس بگیرید و اگر وی نتوانست کاری انجام دهد، با 125 تماس بگیرید.

کاوه آهنگران همچنین به افزایش حوادث مربوط به وزش باد و رگبار در اصفهان اشاره نمود و از شهروندان خواست خطوط سامانه 125 را به هیچ عنوان برای مسائل غیرضروری اشغال ننمایند. ماموران ایستگاه های 25 گانه آتش نشانی در شهر اصفهان آماده امدادرسانی به شهروندان هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 تیر 1400 بروزرسانی: 8 تیر 1400 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1699

به "قطعی برق 100 شهروند اصفهانی را در آسانسور گرفتار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطعی برق 100 شهروند اصفهانی را در آسانسور گرفتار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید