قمری: پول تا 2 روز آینده نرسد، تیم ملی به قهرمانی آسیا اعزام نمی گردد، کمیته المپیک بیان کرد نمی تواند یاری اقتصادی کند

به گزارش تنها پیامک، رئیس فدراسیون دوچرخه سواری حضور در مسابقات قهرمانی آسیا را منوط به یاری اقتصادی وزارت ورزش و جوانان بیان کرد.

قمری: پول تا 2 روز آینده نرسد، تیم ملی به قهرمانی آسیا اعزام نمی گردد، کمیته المپیک بیان کرد نمی تواند یاری اقتصادی کند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،خسرو قمری پس از بازدید از اردوی تیم ملی استقامت کشورمان در کمپ تیم های ملی سطح آمادگی ورزشکاران را پیش از مسابقات قهرمانی آسیا مطلوب عنوان و ابراز امیدواری کرد به رغم همه کمی و کاستی های موجود شاهد موفقیت نمایندگان کشورمان در این دوره از مسابقات خواهیم بود.

وی گفت: مرحله آخر اردوی تیم ملی استقامت را بالاجبار در تهران برگزار نموده ایم و همانطور که پیش تر عنوان نمودم، مسائل آب و هوایی و طولانی شدن تعطیلات و ترافیک های جاده ای امکان این را بوجود نیاورد تا در شرایطی مساعد بتوانیم اردویی قابل قبول را برگزار کنیم. البته کادر فنی در این مدت کوشش نموده تا ملی پوشان را به فرم ایده آل برساند. امیدوارم این تیم با همه مسائل و دغدغه ها بتواند نتیجه مطلوب را بگیرد که البته شخصا به این مسئله اعتقاد زیادی دارم.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری در ادامه به جلسه اش با صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک اشاره نمود و اضافه نمود: هفته گذشته طی جلسه ای با رئیس کمیته ملی المپیک در مورد وضعیت اقتصادی تیم های ملی دوچرخه سواری نشستی داشتم و از او درخواست یاری اقتصادی کردم که متاسفانه به درخواست ما پاسخ منفی داده شد و بیان کردند که نمی توانند برای اعزام تیم به مسابقات قهرمانی آسیا و تامین هزینه های تیم به ما یاری نمایند.

قمری عنوان نمود: متاسفانه نمی دانم کمیته المپیک در چه شرایطی باید به ما یاری اقتصادی کند؟! ما امروز برای تامین پول بلیت پرواز ورزشکاران مان مسائل زیادی داریم. مسابقات قهرمانی آسیای سال جاری برای کسب سهمیه المپیک خیلی حیاتی است و در کوشش هستیم تا بتوانیم امتیازات لازم را بدست بیاوریم. ما امروز به یاری اقتصادی کمیته ملی المپیک نیاز داریم.

وی توضیح داد: خود آقایان می دانند که گرانی بلیت و هزینه های اسکان تا چه اندازه به ما فشار آورده و انتظار داشتیم کمیته ملی المپیک در این مقطع کنار فدراسیون باشد که صالحی امیری بیان کرد نمی تواند یاریی به فدراسیون دوچرخه سواری در این مقطع داشته باشند. اردوی تیم ملی را با هزار بدبختی و مسائل اقتصادی در کمپ آزادی برگزار کردیم که لااقل پول اسکان و هزینه های تیم را کاهش دهیم. باور کنید بچه های دوچرخه سواری غیرت به خرج داده و با همه مسائل اقتصادی ما پای کار ایستاده اند.

قمری در خاتمه گفت: در این چند هفته یک شب راحت نخوابیده ام و مدام فکر برطرف مسائل اقتصادی مان هستیم. قبول دارم که در همه جا همین وضعیت وجود دارد، اما انتظار دارم در این شرایط سخت کنار ما باشند. البته جلساتی با داورزنی و فرامرزیان داشته ایم و قول هایی داده شده است. امیدواریم بلکه تا دو روز آینده به فدراسیون یاری اقتصادی گردد، وگرنه متاسفانه نمی توانیم تیم را به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام کنیم. چشم امیدمان به وزارت ورزش و جوانان است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 تیر 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 149

به "قمری: پول تا 2 روز آینده نرسد، تیم ملی به قهرمانی آسیا اعزام نمی گردد، کمیته المپیک بیان کرد نمی تواند یاری اقتصادی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قمری: پول تا 2 روز آینده نرسد، تیم ملی به قهرمانی آسیا اعزام نمی گردد، کمیته المپیک بیان کرد نمی تواند یاری اقتصادی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید