لغو جلسات کمیسیون ویژه طرح حمایت، آنالیز طرح به سال نو موکول شد

به گزارش تنها پیامک، عضو کمیسیون آنالیز طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی گفت: جلسات این کمیسیون تا انتها سال دیگر تشکیل نمی گردد.

لغو جلسات کمیسیون ویژه طرح حمایت، آنالیز طرح به سال نو موکول شد

غلامرضا نوری قزلچه، عضو کمیسیون آنالیز طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی در گفت وگو با خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرنگاران، گفت: از لغو جلسات امروز صبح و فردا عصر این کمیسیون اطلاع داد.

وی گفت: برگزاری جلسه اطلاع رسانی شده بود که دیشب لغو جلسات اعلام شد.

این عضو کمیسیون آنالیز طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی گفت: مجلس دیگر وارد آنالیز بودجه می گردد که آنالیز بودجه تا خاتمه سال طول می کشد. با توجه به شیفت کاری فشرده مجلس برای آنالیز بودجه، دیگر وقتی برای برگزاری جلسات کمیسیون ها نمی ماند و به طور کل جلسات کمیسیون ها قبل از سال دیگر تشکیل نمی گردد.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به این ترتیب برگزاری جلسات کمیسیون آنالیز طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی و آنالیز این طرح هم به سال نو موکول شد.

به گزارش فارس، قرار بود ساعت 7.30 صبح امروز و فردا عصر جلسه این کمیسیون برگزار گردد.

کاربران فارس من با ثبت سوژه در این سامانه خواهان، آنالیز منطقی و کارشناسی طرح حمایت از کاربران در فضای مجازی شده اند. اگر شما هم با این کمپین موافقید با امضای کمپین، به افزایش شانس موفقیت آن یاری کنید.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 26 فروردین 1401 بروزرسانی: 26 فروردین 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2038

به "لغو جلسات کمیسیون ویژه طرح حمایت، آنالیز طرح به سال نو موکول شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لغو جلسات کمیسیون ویژه طرح حمایت، آنالیز طرح به سال نو موکول شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید