محمدی: هیچ کشتی گیری برای المپیک از پیش انتخاب شده نیست

به گزارش تنها پیامک، تهران (پانا) - سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ایران از برگزاری انتخابی برای معرفی نماینده های ایران در المپیک توکیو خبر داد.

محمدی: هیچ کشتی گیری برای المپیک از پیش انتخاب شده نیست

غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی در مورد اعلام برنامه های این تیم به منظور انتخاب کشتی گیران برای المپیک توکیو گفت: همینجا اعلام می کنم هیچ کشتی گیری برای ما از پیش انتخاب شده نیست و ما به دو روش مسابقات رو در رو و اعزام به تورنمنت ها ملی پوشان را انتخاب می کنیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر شرایط تمرینات اوزان که در آن کسب سهمیه المپیک شده و اوزانی که کسب سهمیه نشده متفاوت است و ما بر اساس این شرایط برنامه های خود را اعلام کرده ایم.

محمدی شرح داد: به دلیل اینکه در اوزان 57 و 86 کیلوگرم کسب سهمیه شده بود رقابت های انتخابی را زودتر برگزار می کنیم و به همین منظور نیز در این اوزان کشتی گیری به رقابت های بین المللی پلیکونه ایتالیا اعزام نکردیم.

وی ادامه داد: البته مدنظر ما حضور کشتی گیران در اوزان المپیکی در این تورنمنت بود که در آن اوزان کشتی گیران اعزام می شوند و در مورد وزن 125 کیلوگرم نیز پس از رقابت های بین المللی و آسیایی قزاقستان تصمیم گیری می شود.

سرمربی تیم ملی تأکید کرد: ملاک ما صرفا انتخاب کشتی گیر از راه انتخابی نیست و شرایط اردویی، تمرینی و اخلاقی کشتی گیران و حضور در تورنمنت ها تا المپیک توکیو بررسی می شود، تا بتوانیم بهترین تصمیم را نسبت به انتخاب ملی پوشان بگیریم.

وی گفت: دو سیاست را در برنامه خود داریم که مقصود از اجرای هر دوی آن محک زدن کشتی گیران با برگزاری مسابقات رو در رو و اعزام به رقابت های بین المللی است.

محمدی با بیان اینکه ملاک انتخاب نفرات مدنظر کادر فنی برای حضور در رقابت های انتخابی و اعزام به تورنمنت های بین المللی عملکرد آن ها از سال گذشته و مسابقات انتخابی برای جام جهانی صربستان است گفت: به دلیل اینکه کشتی گیران چند ماهی را با توجه به شیوع ویروس کرونا از آمادگی دور بودند و در این سه اردو روی آماده سازی آن ها کار شده است، باید روی داشته های خود سرمایه گذاری کنیم و زمان و موقعیتی برای برگزاری رقابت های انتخابی به شکل گسترده نداریم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 اسفند 1399 بروزرسانی: 17 اسفند 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1497

به "محمدی: هیچ کشتی گیری برای المپیک از پیش انتخاب شده نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدی: هیچ کشتی گیری برای المپیک از پیش انتخاب شده نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید