مدیر تیم آلومینیوم: نتیجه ملاقات با پرسپولیس با اشتباهات رقم خورد

به گزارش تنها پیامک، مدیر تیم آلومینیوم اراک از قضاوت پیغام حیدری در ملاقات این تیم با پرسپولیس انتقاد کرد.

مدیر تیم آلومینیوم: نتیجه ملاقات با پرسپولیس با اشتباهات رقم خورد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، حمیدرضا امیدوار در خصوص شکست 2 بر صفر آلومینیوم اراک مقابل پرسپولیس گفت: به پرسپولیس بابت این برد تبریک می گویم. در جلسه هماهنگی بازی، همه عوامل به ساعت برگزاری مسابقه اعتراض داشتند. نمی دانم چرا باید در این سرما بازی کنیم، اما همه چیز را فدای تبلیغات می نمایند. پیروزی پرسپولیس را زیر سوال نمی برم، اما اشتباهات داوری شرایط بازی را برگرداند و نتیجه مسابقه با این اشتباهات عوض شد.

وی در خصوص اعتراض سرمربی آلومینیوم اراک به رفتار داور مسابقه توضیح داد: می دانیم داوران در شرایط خیلی سختی داوری می نمایند و امکانات لازم را ندارند، اما زمانی که در گوش خود هِدست دارند، یعنی از آن استفاده می گردد. یاری داور حداقل در دو صحنه آفساید اظهار داشت و زمانی که داور با تأخیر سوت می زند، جو روانی ایجاد می نماید.

مدیر تیم آلومینیوم اراک در خصوص اینکه رئیس پیشین فدراسیون فوتبال از حل مسائل داوران خبر داده بود، اعلام نمود: اینها فرار رو به جلوست، اما از چیزهایی که وجود دارد هم به نحو احسن استفاده نمی نمایند. اگر اشتباهات داوری نبود یا اگر از موقعیت های گلزنی خودمان بهتر استفاده می کردیم، اکنون استادیوم را با حال و هوای دیگری ترک می کردیم. می توانست اتفاقات دیگری رخ بدهد و ما با شرایط دیگری از زمین خارج شویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 فروردین 1401 بروزرسانی: 29 فروردین 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2042

به "مدیر تیم آلومینیوم: نتیجه ملاقات با پرسپولیس با اشتباهات رقم خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر تیم آلومینیوم: نتیجه ملاقات با پرسپولیس با اشتباهات رقم خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید