مربی تیم فوتبال جوانان: بازی مقابل استقلال اعتماد به نفس را در تیم ما ایجاد کرد

به گزارش تنها پیامک، مربی تیم فوتبال جوانان ایران در آستانه آغاز مسابقات مقدماتی قهرمانی جوانان آسیا ابراز امیدواری کرد بازیکنان این تیم در خانه احساس غربت نکنند.

مربی تیم فوتبال جوانان: بازی مقابل استقلال اعتماد به نفس را در تیم ما ایجاد کرد

به گزارش تنها پیامک و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حیدر شریفی در آستانه شروع آخرین اردوی تیم فوتبال جوانان پیش از شروع مسابقات گفت: در این اردو به دنبال آماده سازی نهایی اعضای تیم از نظر روحی و جسمی همچنین تاکتیکی خواهیم بود. لازم است که بچه ها تمرکز و آمادگی ذهنی مناسب را برای بازی ها پیدا کنند. همچنین آخرین تمرینات تاکتیکی، ضربات ایستگاهی و سایر بخش های لازم در این اردو مرور خواهد شد تا با آمادگی کامل وارد مسابقات شویم.

وی در خصوص آخرین بازی های تدارکاتی تیم جوانان گفت: بازی با استقلال آخرین مسابقه ای بود که قبل از بازی ها برگزار کردیم که نکات بسیار خوب و مفیدی داشت. فکر می کنم اعتماد به نفس لازم برای بچه ها در این بازی ایجاد شد و برخی از نقاط ضعف مان را شناسایی کردیم. از جمله از دست دادن موقعیت ها که مسئله مهمی است. ما فرصت های زیادی را در این بازی از دست دادیم، اما در بازی های رسمی جای اشتباه نیست و باید از هر موقعیت جدی یک گل ساخت.

مربی تیم فوتبال جوانان که سابقه هدایت تیم فوتبال نونهالان ایران را نیز دارد در خصوص کادر فنی تیم جوانان گفت: برای من خدمت به همه رده ها و تیم های ملی باعث افتخار است. در خصوص کادر فعلی تیم جوانان هم باید بگویم، در کنار آقای پورموسوی و سایر همکاران ترکیب بسیار خوبی شکل گرفته که همراه و هم قسم هستیم. این همدلی به عقیده من یکی از نقاط قوت تیم جوانان است. همه در کنار هم برادرانه تلاش می کنیم و هدفی جز موفقیت و سربلندی تیم وجود ندارد.

شریفی گفت: حریفان خودمان را به خوبی بررسی کرده ایم و می دانیم تیم های قدرتمندی هستند. خصوصاً امارات که برنامه های آماده سازی خوبی داشته و بازی های آنها را به خوبی مورد بررسی قرار داده ایم. امیدوارم فوتبال دوستان از این بازیکنان جوان که ستاره های آینده فوتبال کشور هستند در بازی ها حمایت کنند تا در خانه خودمان احساس غربت نکنیم و در بازی ها با تمام توان و استفاده از شرایط میزبانی با کسب امتیازات کامل و به عنوان صدرنشین صعود کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 آذر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 503

به "مربی تیم فوتبال جوانان: بازی مقابل استقلال اعتماد به نفس را در تیم ما ایجاد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی تیم فوتبال جوانان: بازی مقابل استقلال اعتماد به نفس را در تیم ما ایجاد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید