مسائل مالی به فدراسیون تکواندو رسید، اعزام به گرنداسلم، انفرادی شد

به گزارش تنها پیامک، هوگوپوشان متقاضی حضور در مسابقات کسب سهمیه گرنداسلم و همچنین جام ریاست فدراسیون جهانی تکواندو می توانند درخواست خود را به سازمان تیم های ملی تحویل کنند.

مسائل مالی به فدراسیون تکواندو رسید، اعزام به گرنداسلم، انفرادی شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون تکواندو، دومین دوره مسابقات گرنداسلم انفرادی در 4 وزن المپیکی، 18 تا 25 آذرماه در ووشی چین برگزار می شود بر همین اساس مرحله دوم مسابقات کسب سهمیه حضور در این رقابت ها از 4 آبان ماه شروع و به مدت 3 روز ادامه خواهد داشت. همچنین دومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی تکواندو اواخر آبان ماه به میزبانی چین تایپه برگزار می شود.

با اعلام آرش فرهادیان رییس سازمان تیم های ملی، در این دوره از رقابت ها تیم ملی تکواندو ایران به دو رویداد کسب سهمیه گرند اسلم و جام ریاست فدراسیون جهانی(G2) اعزام نمی شود و تکواندوکارانی که متقاضی حضور در این رویدادها هستند می توانند به صورت شخصی تا 7 مهرماه درخواست خود را به این سازمان اعلام کنند تا آنالیز و اقدامات لازم به منظور اعزام صورت پذیرد.

شرایط مسابقات کسب سهمیه گرنداِسلم به توضیح ذیل است:

فدراسیون جهانی هزینه ورودی برای هر تکواندوکار را 100 دلار معین نموده و سه نفر اول این رقابت ها جواز حضور در مسابقات گرنداِسلم را کسب می نماید. در این مسابقات تنها یک مدال برنز اهدا می شود، همچنین به مقام های اول تا چهارم به ترتیب 20، 12 و 7/20 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی و برای رتبه بندی گرنداسلم 120، 72، 43/2 و 25/92 تعلق می گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 دی 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1

به "مسائل مالی به فدراسیون تکواندو رسید، اعزام به گرنداسلم، انفرادی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسائل مالی به فدراسیون تکواندو رسید، اعزام به گرنداسلم، انفرادی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید