معرفی پروژه های گردشگری به سرمایه گذاران حاضر در اکسپو دبی

به گزارش تنها پیامک، ایلنا/ براساس آخرین اخبار منتشر شده، معرفی پروژه های گردشگری به سرمایه گذاران حاضر در اکسپو دبی صورت می گیرد.

معرفی پروژه های گردشگری به سرمایه گذاران حاضر در اکسپو دبی

خشایار نیکزادفر (مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی) گفت: ظرفیت اکسپو فرصتی مناسب برای معرفی پروژه های گردشگری و جذب سرمایه گذار است که با معرفی، برنامه ریزی و اقدامات لازم میتوان از آن استفاده و سرمایه لازم را برای تکمیل پروژه ها جذب کرد.

او در این راستا به اقدامات و پیگیری های انجام شده از سوی شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی اشاره کرد و افزود: مکاتباتی با وزارت اقتصاد و امور دارایی برای دسترسی به سامانه معرفی فرصت های سرمایه گذاری در ایران و درج مشخصات پروژه های گردشگری شناسایی شده در آن انجام شده است.

نیکزادفر با اشاره به ابلاغ جدولی به ادارات کل استانی برای شناسایی پروژه های استانی افزود: فرصت های معرفی شده از سوی ادارات کل استانی در این سامانه بارگزاری و به سرمایه گذاران خارجی حاضر در اکسپو معرفی می شوند.

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی ابراز امیدواری کرد که این تلاشها منجر به جذب سرمایه گذاری خارجی برای پروژه های گردشگری شود.

منبع: همگردی
انتشار: 26 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 26 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2220

به "معرفی پروژه های گردشگری به سرمایه گذاران حاضر در اکسپو دبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی پروژه های گردشگری به سرمایه گذاران حاضر در اکسپو دبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید