ممنوعیت هدیه و سکه دادن در وزارت کار

به گزارش تنها پیامک، تهران (پانا) - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطرح نمود که با توجه به در پیش بودن ایام انتها سال، رویه نادرست بعضی شرکت ها در توزیع اقلام و بسته هایی در قالب هدیه عید به افراد خارج از سازمان ممنوع است.

ممنوعیت هدیه و سکه دادن در وزارت کار

به گزارش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حجت الله عبدالملکی، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی توضیح داد: اعطای هر گونه هدیه، بسته و احیانا کارت هدیه، سکه یا وجه نقد و امثال آنها به افراد خارج شرکت ها و سازمان ها ممنوع است.

وی تاکید نمود: ضروری است مدیران صندوق ها، سازمان ها و بانک ها و همه شرکت های زیرمجموعه اکیدا رعایت این موضوع را پایش و با موارد تخلف، برخورد و موضوع را به مراجع نظارتی گزارش نمایند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: اعضای هیات مدیره منصوب یا منتخب زیرمجموعه های وزارت متبوع (به صورت نماینده شخص حقوقی یا منتخب مجمع) مکلفند بلافاصله این موضوع را به هیات مدیره و مدیرعامل شرکت های محل تصدی خود اطلاع رسانی نموده و به صورت مکتوب درخواست نمایند که این موضوع رعایت گردد.

وی خواهان آن شد تا به عنوان سهامدار عمده، از حسابرسان مستقل و بازرسان قانونی شرکت ها تقاضا گردد ضمن الزام شرکت ها به افشای این موضوع در یاداشت های همراه صورت های اقتصادی، عدم رعایت آن را در گزارش خود درج نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 27 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2354

به "ممنوعیت هدیه و سکه دادن در وزارت کار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت هدیه و سکه دادن در وزارت کار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید