ناو های ایران، چین و روسیه به سمت اهداف دریایی تیراندازی کردند

به گزارش تنها پیامک، تهران (پانا) - در رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی 2022 شناور های ایران، چین و روسیه به سوی اهداف از پیش مشخص شده در دریا تیراندازی کردند.

ناو های ایران، چین و روسیه به سمت اهداف دریایی تیراندازی کردند

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر دریادار دوم مصطفی تاج الدینی سخنگوی رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی 2022، اظهار کرد: در این مرحله از برگزاری رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی 2022 یگان های شناور ایران، چین و روسیه که از بامداد امروز به محل اجرای مأموریت در شمال اقیانوس هند حرکت نموده بودند، این مرحله از تمرینات را به اجرا گذاشتند.

وی اضافه نمود: در این مرحله از رزمایش، یگان های شناور ایران، چین و روسیه به سر فرماندهی ناوشکن تمام ایرانی جماران و با استفاده از سلاح های کالیبر 20 میلیمتری به سوی اهداف سطحی از پیش معین شده در دریا تیراندازی کردند.

سخنگوی رزمایش مرکب امنیت دریایی 2022 خاطر نشان کرد: بعلاوه در مرحله بعد تمرین PHOTOEX شامل صورت بندی و آرایش آفندی یگان های شرکت کننده در رزمایش متناسب با تهدیدات موجود در منطقه انجام شد.

امیر دریادار دوم تاج الدینی با بیان اینکه حضور جمهوری اسلامی ایران در ائتلاف های بین المللی بیانگر ارتقاء سطح و جایگاه بین المللی جمهوری اسلامی ایران است، گفت: برقراری امنیت در سطح منطقه ای و بین المللی برای جمهوری اسلامی ایران بسیار حائز اهمیت است و به همین علت نیروهای دریایی جمهوری اسلامی ایران اجازه هیچ گونه تهدیدی را در حوزه دریایی نخواهند داد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 27 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2323

به "ناو های ایران، چین و روسیه به سمت اهداف دریایی تیراندازی کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناو های ایران، چین و روسیه به سمت اهداف دریایی تیراندازی کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید