نیکبخت واحدی: دربی بازیکن بزرگی نداشت که بازی را جذاب کند، مدیریت قبلی استقلال، بازیکنان را فراری داد

به گزارش تنها پیامک، علیرضا نیکبخت واحدی گفت: اگر به وضعیت فعلی بازیکنان جدا شده استقلال در تیم های نگاه کنیم، به این نتیجه می رسیم که مدیریت قبلی باشگاه، آنها را فراری داد.

نیکبخت واحدی: دربی بازیکن بزرگی نداشت که بازی را جذاب کند، مدیریت قبلی استقلال، بازیکنان را فراری داد

علیرضا نیکبخت واحدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره تساوی بدون گل استقلال و پرسپولیس در دربی 88 گفت: دربی دیداری نبود که قابل حرف زدن باشد. حیف وقت مان بود که برای دیدن آن گذاشتیم. دو تیم بازیکنان بزرگی نداشتند که بخواهند دربی را جذاب کنند.

وی در مورد نگرانی طرفداران استقلال از وضعیت تیم شان گفت: استقلال فصل گذشته فوق العاده بود، اما متأسفانه برای این تیم ریشه دار اتفاقاتی افتاد که همه چیز بهم ریخت. از آن مدیریت گذشته که برای باخت استقلال در دربی شرط بندی کرده بودند تا جدا شدن بازیکنان کلیدی. بازیکنانی که جدا شدند، ببینید چه بر سرشان آمده است. تیام در تیمی حضور دارد که نتیجه نمی گیرد، جپاروف هم روی نیمکت می نشیند و تیم امید ابراهیمی هم نتیجه نگرفته است. اینها نشان می دهد که مدیریت گذشته استقلال، آنها را فراری داد.

بازیکن پیشین استقلال در خصوص کیفیت بازیکنان جذب شده، شرح داد: از الان نمی توان نظری در مورد آنها داد. نیومایر که نیامده مصدوم شده، الحاجی گرو هم در بازی ها فقط بدن می گذارد و کار خاصی نکرده است. طارق همام بازیکن خوبی نشان داده، مرتضی تبریزی هم هنوز به شرایط ایده آل در دوران حضورش در ذوب آهن نرسیده است. تبریزی در جایی بازی می کند که پست او نیست.

نیکبخت واحدی در سرانجام گفت: با همه شرایطی که استقلال دارد، روزهای خوبی برای این تیم پیش بینی می کنم. نیم فصل دوم شرایط فرق خواهد کرد و مطمئنا بازیکنانی گرفته و تیم شان را تقویت خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 بهمن 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 25

به "نیکبخت واحدی: دربی بازیکن بزرگی نداشت که بازی را جذاب کند، مدیریت قبلی استقلال، بازیکنان را فراری داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیکبخت واحدی: دربی بازیکن بزرگی نداشت که بازی را جذاب کند، مدیریت قبلی استقلال، بازیکنان را فراری داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید