هشدار سناتور آمریکایی به ترامپ درباره افزایش تنش ها با ایران

به گزارش تنها پیامک، تهران- خبرنگاران- تیم کین نماینده ایالت ویرجینیا وعضو کمیته خارجی مجلس سنای آمریکا گفت: آمریکا تمایلی به جنگ با ایران ندارد و رئیس جمهوری در رابطه با تهران باید با احتیاط بیشتری رفتار کند.

هشدار سناتور آمریکایی به ترامپ درباره افزایش تنش ها با ایران

به گزارش خبرنگاران، خبرگزاری رویترز روز چهارشنبه به نقل ازکین سناتور ایالت ویرجینیا گزارش داد: من بشدت نگرانم که ترامپ در حال پیش بردن ما به سمت یک جنگ غیرضروری با ایران باشد.

در ماه های گذشته کاخ سفید گام هایی در راستای افزایش تنش ها با تهران برداشته و اعزام ناو یواس اس آبراهام لینکلن را که امری معمول و عادی بود به عنوان هشداری به ایران خاطرنشان کرد.

کارشناسان سیاسی نیز اعزام ناو هواپیمابر آبراهام لینکلن به منطقه خاورمیانه را برنامه ای از قبل معین شده دانسته اند، امری که ارتباطی با تهدید ایران ندارد.

ایلان گلدنبرگ مدیر امنیتی خاورمیانه ای مرکز امنیت نوین آمریکا در توییتی در این مورد نوشت: اعزام ناوگروه به سنتکام، اقدام غیرمعمولی نیست و احتمالا اقدامی عادی بوده که از مدت ها قبل برنامه آن چیده شده است.

وی در ادامه این توییت آورد: ادبیات آتش افروزانه بولتون، غیرمعمولی و تحریک آمیز است. حدس من آن است این موضوع فرصتی برای کوشش به منظور ارعاب ایرانی ها است نه چیزی بیشتر.

شبس**9460** 1917

منبع: ایرنا
انتشار: 28 تیر 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 168

به "هشدار سناتور آمریکایی به ترامپ درباره افزایش تنش ها با ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار سناتور آمریکایی به ترامپ درباره افزایش تنش ها با ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید