واکنش ستاد بایدن به درخواست ترامپ برای آزمایش مواد مخدر

به گزارش تنها پیامک، معاون مدیر ستاد انتخاباتی نامزد حزب دموکرات در واکنش به درخواست رئیس جمهور آمریکا برای دریافت آزمایش مصرف مواد مخدر از بایدن، ترامپ را مورد تمسخر قرار داد.

واکنش ستاد بایدن به درخواست ترامپ برای آزمایش مواد مخدر

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، کیت بدینگ فیلد معاون مدیر ستاد انتخاباتی جو بایدن به تقاضای دونالد ترامپ برای دریافت آزمایش مصرف مواد مخدر از بایدن در آستانه برگزاری اولین مناظره انتخاباتی دو طرف واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، او نوشت: بایدن میخواهد مناظره اش را با کلمات ارائه دهد. اگر رئیس جمهور فکر می نماید، بهترین اجرای مناظره اش به وسیله ادرار انجام می گردد، می تواند این کار را بکند.

وی در ادامه به عملکرد دولت آمریکا در مقابله با همه گیری کرونا اشاره نمود و نوشت: ما چیزی بیش از این هم از دونالد ترامپ انتظار نداریم، کسی که با عدم برنامه ریزی برای متوقف کردن فرایند شیوع کووید-19 شانس محافظت از جان 200 هزار آمریکایی را هدر داد.

رئیس جمهور آمریکا روز گذشته بار دیگر رقیب دموکراتش را به مصرف مواد مخدر متهم کرد و خواهان دریافت آزمایش از او شد.

ترامپ در این خصوص نوشت: به شدت درخواست می کنم از جو بایدنِ خواب آلود قبل یا بعد از مناظره سه شنبه شب آزمایش مواد مخدر گرفته گردد. طبیعتاً خودم هم آزمایش می دهم. بدون اغراق، اجراهای مناظرات قبلی او یکدست نبوده اند. فقط مواد مخدر می تواند باعث چنین تفاوتی گردد.

بایدن تا به امروز در چندین مورد اظهاراتی عجیب در حضورهای عمومی خود بیان نموده است. او اخیراً گفت 180 سال پیش برای سنا انتخاب شده بود. بایدن همچنین گفته بود که در دانشگاه ایالتی دلاویر تحصیل نموده در حالی که این دانشگاه ادعای او را رد نموده است. معاون رئیس جمهور سابق آمریکا همچنین در بیان تعداد قربانیان کرونا در آمریکا دچار اشتباه شد و آمار آن را 200 میلیون نفر اعلام نموده بود.

اولین مناظره انتخاباتی میان بایدن و ترامپ روز سه شنبه این هفته (بامداد چهارشنبه به وقت ایران) در شهر کلیولند ایالت اوهایو برگزار خواهد شد.

نامزد حزب دموکرات انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا در مصاحبه ای جدید گفته رقیب جمهو ری خواه وی مناظره درباره حقایق را بلد نیست و مردم می دانند که او یک دروغگوست. وی درباره برگزاری مناظرات با ترامپ هم گفت که این مناظرات غافلگیر کننده خواهد بود و او آماده است تا دلیل شکست ترامپ را عنوان کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 آبان 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1247

به "واکنش ستاد بایدن به درخواست ترامپ برای آزمایش مواد مخدر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش ستاد بایدن به درخواست ترامپ برای آزمایش مواد مخدر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید