واکنش پرویز اسماعیلی به استعفای محمدجواد ظریف

به گزارش تنها پیامک، معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور در صفحه توییتر خود به استعفای محمدجواد ظریف واکنش نشان داد.

واکنش پرویز اسماعیلی به استعفای محمدجواد ظریف

پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور در واکنش به استعفای محمدجواد ظریف در صفحه توییتر خود نوشت: مژگان عزیز، نفس نفس زنان گفت: آقای ظریف! می خواستم بگم کار شما برای من و سایر بیمارها مثل رساندن اکسیژن بود (بعد برجام/اول مرداد 94) کپسول اکسیژن او افتاد. گریستی و آن را بدستش دادی.

مژگان امروز پیش خداست. ولی ایران ایرانیان هستند و به تو خیلی نیاز دارند آقای ظریف!

مژگان خطیبی در مرداد ماه 1394 پس از توافق هسته ای برای قدردانی از تیم مذاکره نماینده در همایش ملی سازمان های مردم نهاد سلامت به روی سن رفت و از مسائل تلخ تحریم صحبت کرد. او گفت به خاطر تحریم، داروهای اصلی به دست بیمارانی مانند او نمی رسد و داروهای مشابه را نیز باید با قیمت بسیار گران تهیه نمایند.

محمدجواد ظریف در تاریخ 13 خرداد 97 در واکنش به فوت مژگان خطیبی در صفحه اینستگرام خود نوشته بود: از شنیدن خبر درگذشت خانم مژگان خطیبی بسیار متاثر شدم. امیدوارم نصیب او که سالها بدلیل بیماری خاص ریه به سختی به سختی نفس می کشید؛ نفس کشیدن در بهشت و فضای قدسی رحمت الهی باشد.

اول مرداد ماه 94 توفیق داشتم در همایش ملی سازمان های مردم نهاد حوزه سلامت که با حضور رئیس جمهور برگزار گردید، در خدمتشان باشم. لااقل برای لحظاتی، همه را از قفس تنگ خودبینی ها و دنیازدگی ها، به بی کران نگاه لطیف اش به زندگی و زلالی مهربانی و بزرگواری اش برد. روی سن، ماسک اکسیژن را برداشت و از حاضران خواست فقط چند ثانیه مثل او نفس بکشند. شاید برای اینکه یادآوری کند، وظیفه همگان و به ویژه مسوولان، رساندن اکسیژن و توسعه فضای تنفس برای زندگی شهروندان است.

در این روزها و شب های نورانی ضیافت الهی برای آرامش و رستگاری ابدی مژگان عزیز، و نیز برای سلامتی عاجل تمام هموطنانی که گرفتار بیماری هستند، دعا کنیم. فقط چند ثانیه به او و هزاران بیمار نیازمند پیوند فکر کنیم؛ و قبل از آنکه دیر گردد، با تصمیم به موقع خود آنها را کمک دهیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 خرداد 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 131

به "واکنش پرویز اسماعیلی به استعفای محمدجواد ظریف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش پرویز اسماعیلی به استعفای محمدجواد ظریف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید