ورود مسافران خارجی به ژاپن ممنوع شد

به گزارش تنها پیامک، مقام های ژاپن در پی شناسایی نوع جدیدی از ویروس کرونا در نقاط مختلف دنیا از به تعلیق درآمدن ورود تمامی مسافران خارجی به این کشور خبر دادند.

ورود مسافران خارجی به ژاپن ممنوع شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از رویترز، روز دوشنبه دولت ژاپن خاطرنشان کرد در پی شیوع نوع اُمیکرون ویروس کرونا در بعضی از نقاط دنیا، ورود مسافران خارجی به کشور را به حالت تعلیق درآورد. به این ترتیب ژاپن به جمع کشورهایی پیوست که در پی نگرانی از شیوع ویروس کرونا محدودیت ها برای عبور از مرزها را افزایش داده اند.

در روزهای اخیر ایالات متحده آمریکا، بریتانیا و اعضای اتحادیه اروپا از جمله کشورهایی بودند که محدودیت هایی برای مسافرانی که از اغلب کشورهای جنوب آفریقا سفر می نمایند اعمال کردند.

به گفته نخست وزیر ژاپن، ژاپنی هایی که از بعضی کشورهای مشخص قصد ورود به ژاپن را داشته باشند باید پس از ورود در مکان مشخص شده ای در قرنطینه بمانند.

این تصمیم نو درحالی اعلام شده است که روز آدینه مقام های این کشور از تشدید محدودیت های عبور از مرزهای این کشور برای مسافرانی که از شش کشور آفریقایی قصد سفر دارند اطلاع داده بودند.

علاوه بر ژاپن، مراکش نیز با شناسایی نوع اُمیکرون ویروس کرونا یکی از سختگیرانه ترین محدودیت ها را به اجرا گذاشت و از متوقف شدن تمامی پروازهای داخلی به مدت دو هفته اطلاع داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 خرداد 1401 بروزرسانی: 2 خرداد 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2954

به "ورود مسافران خارجی به ژاپن ممنوع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود مسافران خارجی به ژاپن ممنوع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید