وزیر دفاع: دشمن امروز با یک ملت منسجم و مطلع روبرو است

به گزارش تنها پیامک، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: امروز دشمنان با یک ملت کاملاً منسجم، مطلع و متحد پشت سر نیروهای مسلح توانمند، دارای قدرت دفاعی متکی به خود و بسیار قوی که بارها آن را آزمودند، روبرو هستند.

وزیر دفاع: دشمن امروز با یک ملت منسجم و مطلع روبرو است

امیر سرتیپ امیر حاتمی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: همانطور که بارها گفته شده آنها در این دوره اخیر کوشش زیادی کردند که به ملت ایران فشار وارد نموده و از تمامی حقوق خودشان محروم نمایند به این امید که بتوانند بین صفوف ملت، دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران اختلالی ایجاد نموده و از آن سوءاستفاده نمایند.

وی اضافه کرد: اما با توجه به شناختی که ملت عزیز ما از عمق کینه و خصومت دشمن دارند، آنها تا به امروز نتوانسته اند کاری انجام بدهند. آنها امروز با یک ملت کاملاً منسجم، مطلع و متحد پشت سر یک نیروهای مسلح توانمند، دارای قدرت دفاعی متکی به خود و بسیار قوی که بارها آن را آزمودند، روبرو هستند.

وزیر دفاع اعلام کرد: بلاتردید اگر آنها اشتباهی انجام دهند پاسخی خواهند گرفت که سرافکندگی اش برای آنها بسیار بیشتر از سرافکندگی اقدامات قبلی آنها خواهد بود.

امیر حاتمی عنوان نمود: آنها در موضوع توقیف کشتی جمهوری اسلامی اشتباه عمل کردند، بدون تردید و با قدرت تمام در لحظه اول تجاوز آنها را پاسخ دادیم، از این پس هم به همین ترتیب خواهد بود. بیشتر به نظر می آید که یک بلوفی است برای خروج از این سرافکندگی که در این دوره ها برای آنها ایجاد شده است.

آماده مقابله با هرگونه تهدید و زیاده خواهی هستیم

وی اظهار داشت: آن چیزی که به ما مربوط است این است که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی برای دفاع از مردم عزیز و برای دفاع از مرزهای جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با هرگونه تهدید و زیاده خواهی با قدرت تمام و متکی به توان خود آماده است و بلا تردید تحت فرماندهی، فرمانده معظم کل قوا پاسخ قاطع به هرگونه تهدیدی را خواهد داد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 آذر 1398 بروزرسانی: 16 فروردین 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 480

به "وزیر دفاع: دشمن امروز با یک ملت منسجم و مطلع روبرو است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر دفاع: دشمن امروز با یک ملت منسجم و مطلع روبرو است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید