وزیر صمت: ایرادهای نمایندگان مجلس از کیفیت و قیمت خودرو به حق است

به گزارش تنها پیامک، تهران (پانا) - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت ایرادات اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس از کیفیت، قیمت، فراوری خودرو و مدیریت شرکت های خودروسازی به حق است.

وزیر صمت: ایرادهای نمایندگان مجلس از کیفیت و قیمت خودرو به حق است

به گزارش خانه ملت، سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت پس از نشست کمیسیون صنایع و معادن در جمع خبرنگاران، گفت: در نشست امروز برنامه ای درباره صنعت خودرو در سال های آینده ارائه شد؛ در حال حاضر موضوع خودرو به چالشی برای همه از جمله مصرف نماینده، دولت، قطعه سازان و خودروسازان تبدیل شده است.

وی اضافه کرد: اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس ایراداتی از کیفیت، قیمت، فراوری خودرو و مدیریت شرکت های خودروسازی می گیرند که به حق است. این موضوعات چالش هایی است که باید برای آن راه چاره در نظر گرفت.

وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: در نشست امروز پیش نویس برنامه ای درباره صنعت خودرو که در یک ماه گذشته تدوین شده بود، مطرح و مقرر شد فرصتی در نظر گرفته گردد که اعضای کمیسیون اهداف، راهبردها و نقشه های راه معین شده را آنالیز نمایند.

وزیر کابینه دوازدهم توضیح داد: در پی این هستیم، کار مشترکی میان دولت و مجلس درباره موضوعات صنعت خودرو شکل گیرد تا بتوانیم با تصویری روشن از پروژه ها و برنامه ها، شاهد تحولی در این صنعت باشیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 28 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2476

به "وزیر صمت: ایرادهای نمایندگان مجلس از کیفیت و قیمت خودرو به حق است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر صمت: ایرادهای نمایندگان مجلس از کیفیت و قیمت خودرو به حق است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید