وظیفه آمریکا ایجاد باتلاق برای روسیه در سوریه بود

به گزارش تنها پیامک به نقل از راشاتودی، جیمز جفری نماینده ویژه آمریکا در امور سوریه، در ویدئو کنفرانسی که به میزبانی مؤسسه هادسون برگزار گردید گفت: حضور نظامی ما هر چند کم اما مهم است. بنابراین ما از کنگره، مردم آمریکا و رئیس جمهور ترامپ می خواهیم که نیروها را در سوریه، افغانستان و جاهای دیگر حفظ نمایند.

وظیفه آمریکا ایجاد باتلاق برای روسیه در سوریه بود

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

وی در ادامه با اشاره به افغانستان و خروج نظامیان آمریکایی از این کشور گفت: در افغانستان مجدداً شاهد خروج نیروها هستیم، اینجا ویتنام نیست، اینجا باتلاق نیست.

جفری در ادامه به موضوع سوریه پرداخت و از اظهارات قبلی خود که در ماه مارس ایراد نموده بود دفاع کرد. وی در آن موقع گفته بود که وظیفه نیروهای آمریکایی در سوریه آن است که رسیدن به پیروزیت برای نیروهای حکومت سوریه را سخت سازد.

وی در ادامه به حضور نیروهای روسی در سوریه اشاره نمود و عنوان داشت که هر چند نظامیان روسی در مبارزه با تروریسم پیروز بوده اند اما با این وجود وظیفه ما آن است که روسیه را وارد مشکل و یا نوعی باتلاق سازیم نه اینکه با تروریسم بجنگیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 شهریور 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1134

به "وظیفه آمریکا ایجاد باتلاق برای روسیه در سوریه بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وظیفه آمریکا ایجاد باتلاق برای روسیه در سوریه بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید