پیدا شدن جسد یکی از خدمه لندیگرافت خوارزم ، کوشش بی وقفه برای یافتن 6 سرنشین دیگر

به گزارش تنها پیامک، معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: پیکر بی جان یک نفر از خدمه شناور خوارزم پیدا شد و کوشش برای یافتن دیگر مفقودین همچنان ادامه دارد.

پیدا شدن جسد یکی از خدمه لندیگرافت خوارزم ، کوشش بی وقفه برای یافتن 6 سرنشین دیگر

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از ایسنا، اسماعیل مکی زاده معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: از همان لحظات شروعین پیدا شدن شناور واژگون شده خوارزم کوشش برای یافتن 7 سرنشین مفقودشده این شناور شروع و تا به امروز نیز ادامه دارد.

وی اضافه کرد: چندین گروه جستجو و نجات دریایی متشکل از نیروهای دریایی و هوایی ندسا، نداجا، دریابانی، همیاران ناجی و اداره کل بنادر و دریانوردی در شرایط نامساعد جوی جهت یافت اثری از خدمه مفقود شده شناور در منطقه حضور دارند.

معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان ادامه داد: تقسیم بندی مناطقی که احتمال می رفت جریان آب افراد را به آن سمت سوق دهد سبب شد تا هرگروه مسئولیت پایش حوزه از پیش معین شده را با هماهنگی مرکز جستجو و نجات دریایی استان بر عهده گرفته که این امر ضمن جلوگیری از اتلاف وقت، دقت تیم های اعزامی را نسبت به حوزه معین شده خود بیشتر می کرد.

وی اضافه کرد: پس از کوشش 72 ساعته جسد یک تن از خدمه شناور خوارزم پیدا شد و برای شناسایی تحویل دستگاه های ذی ربط شد.

مکی زاده با بیان اینکه کوشش برای یافتن دیگر خدمه مفقودشده این شناور ادامه دارد، گفت: تا به امروز نقاطی که احتمال وجود مفقودین را داشتیم مورد جستجو قرار دادایم.

شناور خوارزم حامل 15 عدد بیل مکانیکی روز آدینه 5 دی ماه مقارن ساعت 19 بندر شناص عمان را به مقصد بندرعباس ترک نموده که در میانه راه و در موقعیت 15 مایلی جنوب شرق جزیره لارک به دلایلی که در حال آنالیز است واژگون و 7 نفر از خدمه این شناور با ملیت های ایرانی و یک نفر نیز تبعه کشور هندوستان همگی مفقود که تا به امروز جسد یک نفر پیدا شده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 14 بهمن 1399 بروزرسانی: 14 بهمن 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1432

به "پیدا شدن جسد یکی از خدمه لندیگرافت خوارزم ، کوشش بی وقفه برای یافتن 6 سرنشین دیگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیدا شدن جسد یکی از خدمه لندیگرافت خوارزم ، کوشش بی وقفه برای یافتن 6 سرنشین دیگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید