چهارمین نکوداشت روز شهرکرد برگزار می گردد

به گزارش تنها پیامک، شهردار شهرکرد گفت: همزمان با 31 اردیبهشت ماه، چهارمین نکوداشت روز شهرکرد برگزار می گردد.

چهارمین نکوداشت روز شهرکرد برگزار می گردد

به گزارش از ، بهادر عبدالغنی شهردار شهرکرد در جلسه هماهنگی برگزاری ویژه برنامه نکوداشت روز شهرکرد اظهارداشت: پارسال تمامی برنامه های فرهنگی و هنری تدارک دیده شده برای روز شهرکرد به صورت مجازی و به وسیله رسانه صدا و سیما برگزار گردید و سال جاری نیز شرایط مانند پارسال است و باز هم این بستر به صورت مجازی خواهد بود.

او اضافه کرد: برای تحقق برنامه های مجموعه مدیریت شهری و برای اینکه اجرای برنامه های روز شهرکرد منوط به شهرداری نباشد، دستورالعملی برای برگزاری برنامه ها با همکاری همه دستگاه ها باید تدوین و به شورای شهر فرستاده گردد که تصویب آن می تواند هم مدیریت شهری را پررنگ تر و هم مشارکت دستگاه ها را در برگزاری این روز بیشتر کند.

عبدالغنی با بیان اینکه شهرکرد در کنار این نامگذاری، احتیاج به توجه بیشتری در زمینه های مختلف دارد که همه باید دست به دست هم داده و برای آن بکوشند، اعلام کرد: بخشی از برنامه های سال جاری باید با رویکرد و موضوع طرح پیشینه تاریخی و همراه با تبیین مسائل مربوط به خشکسالی و احیاء دشت شهرکرد پیش بینی گردد.

فرهاد رئیسی رئیس شورای اسلامی شهرکرد در ادامه جلسه اعلام نمود: شهرکرد نگین استان است و پیشرفت و توسعه شهرکرد باید در دستور کار مسئولان قرار گیرد بنابراین با توجه به کم آبی ها و خشکیدگی دشت شهرکرد باید بخش مهمی از برنامه روز شهرکرد در راستای احیای این دشت باشد.

او گفت: آسیب ها و نقاط ضعف برنامه های گذشته باید شناسایی و برطرف و برنامه هایی از جمله تعداد قنات های شهرکرد در برنامه سال جاری به تصویر کشیده گردد.

رئیس شورای اسلامی شهرکرد توضیح داد: برنامه هایی که به صورت رسانه ای منتشر می گردد باید به گونه ای باشد که همه مردم به آن ها دسترسی داشته باشند.

ف

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 27 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1400 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1631

به "چهارمین نکوداشت روز شهرکرد برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهارمین نکوداشت روز شهرکرد برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید