تور ارزان چین: چین: رزمایش اولین پاسخ به توطئه تایوان و آمریکا است

به گزارش تنها پیامک، مقامات چین مسئول در حوزه تایوان به این جزیره هشدار دادند که ادامه کوشش برای جدایی می تواند باعث قرار گرفتن تایوان در شرایط خطرناکتری گردد.

تور ارزان چین: چین: رزمایش اولین پاسخ به توطئه تایوان و آمریکا است

با ما همراه باشید و با تور ارزان چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از رویترز، دفتر امور تایوان چین امروز (چهارشنبه) گفت رزمایش های ارتش چین در نزدیکی تایوان صرفا یک حرکت در راستای حفاظت از صلح و ثبات است.

این دفتر بعلاوه تاکید نمود که هدف از چنین رزمایش هایی اقدام علیه مداخله نیروهای خارجی است.

ما ژیائوگوانگ، سخنگوی دفتر امور تایوان چین گفت که علت تنش های اخیر توطئه حزب حاکم تایوان با نیروهای خارجی و دست زدن به اقدامات تحریک آمیز با هدف جدایی تایوان بوده است.

وی در ادامه گفت که رزمایش های چین با هدف برخورد با چنین توطئه هایی - که همان حمایت آمریکا از تایوان است - و فعالیت های جدایی طلبانه، محافظت از اقتدار و تمامیت ارضی کشور و بعلاوه صلح و ثبات در تنگه تایوان انجام می شوند.

این مقام چینی در ادامه هشدار داد: اگر مقامات حزب دموکراتیک حاکم تایوان بر ادامه حرکت در راستا نادرست اصرار داشته باشند و در عین حال نتوانند خود را از لبه خطر دور نگه دارند، این موضوع تنها باعث قرار دادن تایوان در شرایط خطرناکتری خواهد شد.

رهبران چین و تایوان این هفته در اظهاراتی به تهدید یکدیگر پرداختند و همین موضوع باعث افزایش دوباره تنش میان هر دو طرف شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1863

به "تور ارزان چین: چین: رزمایش اولین پاسخ به توطئه تایوان و آمریکا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان چین: چین: رزمایش اولین پاسخ به توطئه تایوان و آمریکا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید