کسی که دو رای می آورد نباید در خصوص مهندسی بودن انتخابات حرف بزند

به گزارش تنها پیامک، به گزارش خبرنگاران، مجمع انتخاباتی فدراسیون اسکی صبح امروز چهارشنبه با حضور مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش در آموزشگاه ملی المپیک برگزار گردید و طی آن عباس نظریان با کسب 23 رای رئیس آینده این فدراسیون شد.

کسی که دو رای می آورد نباید در خصوص مهندسی بودن انتخابات حرف بزند

علی نژاد در خصوص این انتخابات گفت: حسن انتخاب مجمع و بار سنگین امانت مجمع را به آقای نظریان تبریک می گویم. اسکی در کشور ایران ریشه دار است ولی واقعیت این است که ما متاسفانه در حوزه قهرمانی جایگاهی که باید داشته باشیم را پیدا نکرده ایم.

وی اضافه نمود: ما باید مثلث قهرمانی را در اسکی به وجود بیاوریم. استعدادیابی و جذب مربیان توانمند و با دانش روز برای اسکی ضروری است. اگر همه دست به دست هم بدهیم امکان توفیق و موفقیت وجود دارد و از فدراسیون اسکی توقع دارم در حوزه قهرمانی برنامه ای پویا داشته باشد و در نهایت به جایی ختم گردد که به مدال برسد.

مهدی علی نژاد در خصوص اعتراض یکی از نامزدها مبنی بر مهندسی شدن انتخابات گفت: کسی که دو رای آورده است نباید این حرف را بزند. بعضی اعضای مجمع می خواستند جواب ایشان را بدهند که صلاح نبود. به نظرم شایسته نیست کسی که این تعداد رای آورده بخواهد در خصوص مهندسی شدن انتخابات صحبت کند. وقتی 23 نفر به یک کاندیدا رای می دهند دیگر چه مهندسی؟

وی در خصوص برگزار نشدن انتخابات چند فدراسیون گفت: صلاحدید کاندیداها نیامده است. هر وقت صلاحیت کاندیداها معین تکلیف گردد انتخابات را برگزار خواهیم کرد.

علی نژاد در خصوص تاخیر در برگزاری انتخابات فدراسیون شطرنج نیز گفت: انتخابات شطرنج هم مسائل حاشیه ای ایجاد شده که درحال آنالیز هستیم. اگر تکلیف این حاشیه ها تعیین گردد انتخابات فدراسیون شطرنج را هم برگزار خواهیم کرد.

مهدی علی نژاد در خصوص صدور احکام برای بعضی اهالی موتورسواری و اتومبیلرانی گفت: من این موضوع را رد می کنم. هنوز اعضای مجمع این فدراسیون تعیین نشده اند که بخواهد این اتفاق رخ بدهد.

وی در خصوص انتخاب سرپرست برای فدراسیون دوچرخه سواری هم که دوره چهار ساله قمری به خاتمه رسیده است گفت: دوچرخه سواری هم طی دو روز آینده معین تکلیف خواهد شد و سرپرست این فدراسیون هم تعیین خواهد شد.

معاون وزیر ورزش در خصوص آخرین شرایط بدهی فدراسیون فوتبال به شرکت شستا گفت: توافقاتی شده است که بزودی فدراسیون بتواند بدهی که به شستا دارد را پرداخت کند.

علی نژاد در خصوص اتفاقی که برای کوهنوردان رخ داد نیز گفت: متاسفانه حادثه تلخی بود که دو هفته پیش رخ داد. فدراسیون کوهنوردی و صعودها روز چهارشنبه اطلاعیه ها و هشدارهای لازم را داده بود و گفته بود که شرایط ارتفاعات مناسب نیست. کاری که فدراسیون می تواند انجام دهد همین است که هشدارها را بدهد. متاسفانه بی توجهی شد و این حادثه تلخ رخ داد. امیدوارم کوهنوردان عزیز این مسائل را رعایت نمایند تا دوباره حادثه تلخی رخ ندهد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 بهمن 1399 بروزرسانی: 24 بهمن 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1448

به "کسی که دو رای می آورد نباید در خصوص مهندسی بودن انتخابات حرف بزند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسی که دو رای می آورد نباید در خصوص مهندسی بودن انتخابات حرف بزند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید