تور آلمان: کشته شدن 2 پلیس آلمانی در نزدیکی پایگاه نظامی آمریکا

به گزارش تنها پیامک، پلیس شهر کایزرسلاترن در آلمان از کشته شدن دو پرسنل پلیس در جریان تیراندازی افراد ناشناس نزدیک پایگاه نظامی آمریکا در منطقه اطلاع داد.

تور آلمان: کشته شدن 2 پلیس آلمانی در نزدیکی پایگاه نظامی آمریکا

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ آلمان دیدن کنید.

به گزارش سرویس بین الملل خبرنگاران، پلیس آلمان گفت که دو مامور پلیس این کشور روز دوشنبه حین گشتزنی معمول یک خودرو و ایست بازرسی در حدود 12 مایلی پایگاه ارتش آمریکا در باومهولدر در غرب آلمان به ضرب گلوله کشته شدند.

به نوشته وبگاه استرایپس پلیس شهر کایزرسلاترن گفت که این تیراندازی حین کنترل ترافیک حدود ساعت 4:20 صبح به وقت محلی رخ داد. سخنگوی اتحادیه پلیس روز دوشنبه گفت که ماوران کشته شده یک زن 24 ساله که در حال تکمیل دوره آموزش آموزشگاه خود بود و یک همکار 29 ساله وی بودند.

سخنگوی پلیس گفت که این دو پرسنل پلیس بعد از این حادثه بلافاصله به وسیله بیسیم به پلیس گزارش دادند که تیراندازی شده است. سخنگوی پلیس آلمان گفت که پلیس نتوانست به این دو پرسنل خود یاری کند. ارفورت گفت که تعیین آیا این افسران مورد خاصی در خودروی مهاجمان دیده باشند یا اینکه این فقط یک آنالیز معمولی بود.

پلیس گفت که عاملان این حادثه متواری شدند اما که تعقیب و گریز از منطقه راینلاند-فالتس به استان همسایه ادامه یافت. پلیس در بیانیه خود اعلام نموده که در حال بازرسی محل حادثه و جمع آوری شواهد است، هر چند از هویت واقعی ضاربان و خودروی مورد استفاده به وسیله آن ها اطلاع ندارد. به گفته این نهاد، دستکم یکی از عاملان این حادثه مسلح بوده است.

کوزل شهری با 5500 نفر جمعیت است که در 25 مایلی شمال غربی کایزرسلاترن قرار گرفته است. منطقه بزرگ تر کوسل بعلاوه محل زندگی آمریکایی هایی است که در پایگاه های نظامی ایالات متحده در این منطقه کار می نمایند، که شامل چندین تأسیسات ارتش و پایگاه هوایی رامشتاین است.

چندی قبل نیز مقام های آلمانی از تصادف خبرساز یک کامیون با کاروان نظامی ارتش آمریکا در یکی از بزرگراه های آلمان خبر دادند.مقام های پلیس آلمان مدعی شدند که تصادف کامیون با کاروان نظامی آمریکا در نتیجه یک اتفاق اجرا شده است.

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 26 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 26 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2284

به "تور آلمان: کشته شدن 2 پلیس آلمانی در نزدیکی پایگاه نظامی آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور آلمان: کشته شدن 2 پلیس آلمانی در نزدیکی پایگاه نظامی آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید