گفت وگوی 3ساعته معاون اول و 2 وزیر رئیسی با جامعه شناسان ، یک استاد دانشگاه: صحبت های مخبر به همه ما امید داد

به گزارش تنها پیامک، معاون اول رئیس جمهور با جمعی از جامعه شناسان و دانشگاهیان طیف های مختلف ملاقات و به مدت سه ساعت پیرامون حل مسائل روز کشور گفت وگو کرد.

گفت وگوی 3ساعته معاون اول و 2 وزیر رئیسی با جامعه شناسان ، یک استاد دانشگاه: صحبت های مخبر به همه ما امید داد

به گزارش خبرنگاران، محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور با جمعی از جامعه شناسان و دانشگاهیان طیف های مختلف ملاقات و پیرامون مسائل روز کشور گفت وگو کرد.

کاوه اشتهاردی دستیار معاون اول رئیس جمهور در توییتی در این باره این ملاقات نوشت:

در جلسه اخیر دکتر مخبر حدود 25 نفر از جامعه شناسان و افراد دانشگاهی از طیف های مختلف حضور داشتند که نظرات و پیشنهادات خوبی را برای حل بعضی مسائل موجود ارائه کردند. معاون اول رئیس جمهور به دفعات چنین جلساتی مشورتی را در حوزه های مختلف داشته که کمتر خبری از آنها منتشر شده است.

گوهری مقدم: حرفهای معاون اول رئیس جمهور به همه ما امید داد

ابوذر گوهری مقدم جامعه شناس و از اساتید دانشگاه امام صادق علیه السلام هم طی توییتی درباره جلسه معاون اول رئیس جمهور با جامعه شناسان و اساتید دانشگاهی نوشته است: جلسه دیشب ما با دکتر مخبر در مورد حل مسائل اخیر کشور با حضور جمعی از جامعه شناسان برجسته کشور و وزاری علوم و آموزش و پرورش بیش از سه ساعت ادامه داشت.

وقتی درباره مسائل اجتماعی روز کشور صحبت می کنیم، حرفها چندان شیرین نخواهد بود اما در جلسه دیشب من و همکاران جامعه شناس با معاون اول، حرفهایی از زبان ایشان شنیدیم که به همه امید داد. باید بتوانیم به فوریت این امید را به کل جامعه نیز منتقل کنیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 مهر 1401 بروزرسانی: 28 مهر 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 3096

به "گفت وگوی 3ساعته معاون اول و 2 وزیر رئیسی با جامعه شناسان ، یک استاد دانشگاه: صحبت های مخبر به همه ما امید داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گفت وگوی 3ساعته معاون اول و 2 وزیر رئیسی با جامعه شناسان ، یک استاد دانشگاه: صحبت های مخبر به همه ما امید داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید