13 آبان تجلی انسجام ملت ایران در مبارزه با استبداد است

به گزارش تنها پیامک، خبرنگاران/ایلامشورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام اقشار مختلف مردم با بصیرت استان را به شرکت پرشور و تماشایی در راهپیمایی یوم الله 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی دعوت کرد.

13 آبان تجلی انسجام ملت ایران در مبارزه با استبداد است

به گزارش تنها پیامک، به نقل از روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام ، متن بیانیه به توضیح زیر است :

یوم الله 13 آبان نماد شاخص و تجلی حقیقی اتحاد و انسجام ملت بزرگ ایران در مشاخصه با استکبار و در رأس آن آمریکا و روز بزرگ مرگ بر خباثت ها و جنایت های مختلف او علیه جامعه بشریت است .

13 آبان روز اعلام پایداری و مقاومت جانانۀ ملت انقلابی ایران در برابر ظلم و شرارت آمریکای جنایتکار و تبلور خشم الهی ، انقلابی و حماسی ملت حسینی و عاشورایی ایران علیه استکبار دنیای است.

تا زمانی که سیاست های استکباری و خوی ظالمانه و ددمنشانۀ امریکا علیه ایران و سایر کشورها و دولت های مستقل، آزادیخواه و عزت طلب ادامه یابد، نه اینکه شعار مرگ بر آمریکا، به عنوان اصلی ترین و مهم ترین شعار مردم در تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان و سایر مراسم و مناسبت های انقلاب اسلامی حذف نمی گردد، بلکه این شعار و پیغام با وسعت و فراگیری تاریخی و آزادیبخش خود، و با درنوردیدن تمامی مرزهای جغرافیایی، سیاسی، دیپلماتیک و انسانی، هر روز فراگیرتر و دنیا شمول تر از قبل می گردد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام ضمن ستودن چهل سال ایستادگی و مقاومت و پایداری جانانۀ ملت قهرمان و ظلم ستیز ایران اسلامی در برابر جنایات و تحریم های همه جانبه و ظالمانۀ امریکا پس از وقوع انقلاب اسلامی از مردم همواره در صحنه و انقلابی استان مرزدار ایلام دعوت می کند تا همگام و همصدا با سراسر کشور و با شعار محوری استکبار ستیزی و مقاومت اسلامی ، سرآغاز افول و فروپاشی آمریکا فردا دوشنبه 13 آبان ماه 98 را مانند دیگر روزهای حماسه سازانه سال های سپری شده از عمر پربرکت انقلاب به روزی درخشان و تاریخی دیگر در دفتر افتخارات خود به ثبت برسانند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 دی 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 509

به "13 آبان تجلی انسجام ملت ایران در مبارزه با استبداد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "13 آبان تجلی انسجام ملت ایران در مبارزه با استبداد است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید