18 پروژه پژوهشی با مراکز علمی و تحقیقاتی به وسیله شرکت منطقه ها نفتخیز جنوب امضاء شد

به گزارش تنها پیامک، خبرگزاری خبرنگاران-اداره پژوهش و فناوری شرکت ملی منطقه ها نفتخیز جنوب طی یکسال گذشته 18 پروژه پژوهشی با مراکز علمی و تحقیقاتی امضاء نموده است.

18 پروژه پژوهشی با مراکز علمی و تحقیقاتی به وسیله شرکت منطقه ها نفتخیز جنوب امضاء شد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران از اهواز، از مجموع پروژه های نو، 6 پروژه با مراکز علمی و پژوهشی استان خوزستان امضاء شده است.

با احتساب پروژه های گذشته، هم اکنون 37 پروژه پژوهشی در بخش های مختلف از قبیل حفاری، زمین شناسی، فراورش نفت و گاز، مهندسی بهره برداری و سایر بخش های دیگر در حال اجرا است.

د ر بخش تحصیلات تکمیلی نیز طی یکسال گذشته 38 پروژه نو با دانشگاه های سراسر کشور منعقد شد که 14 پروژه آن متعلق به دانشگاه های استان خوزستان است.

بعلاوه در بخش تحصیلات تکمیلی از ابتدای فعالیت اداره پژوهش و فناوری تا به امروز تعداد 948 پروژه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری سرانجام یافته که از این میان 73 پروژه در مقطع دکتری و 875 پروژه در مقطع کارشناسی ارشد می باشد.

اداره پژوهش و فناوری شرکت ملی منطقه ها نفتخیز جنوب با ساختار فعلی از سال 1379 پایه گذاری شده و از آن موقع تا به امروز 153 پروژه تحقیقاتی سرانجام یافته است.

این اداره برای راهبری پروژه های پژوهشی در زمینه های مختلف، تعداد 15 گروه تخصصی، 65 حوزه تخصصی، 212 نفر عضو گروه تخصصی و 60 نفر ناظر پژوهشی را در اختیار دارد.

خاتمه پیغام./

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 16 بهمن 1400 بروزرسانی: 16 بهمن 1400 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1976

به "18 پروژه پژوهشی با مراکز علمی و تحقیقاتی به وسیله شرکت منطقه ها نفتخیز جنوب امضاء شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "18 پروژه پژوهشی با مراکز علمی و تحقیقاتی به وسیله شرکت منطقه ها نفتخیز جنوب امضاء شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید