آرش برهانی: آمار دروغ نمی گوید، عملکرد تیم مجیدی فوق العاده است

به گزارش تنها پیامک، به گزارش خبرنگاران، آرش برهانی که یکی از گلزنان پیروز آبی پوشان در تاریخ لیگ برتر به شمار می رود در مورد آخرین شرایط استقلال گفت:خوشبختانه تیم با اقتدار در صدر جدول قرار گرفته و نسبت به همه ادوار لیگ برتر برترین عملکرد را داشته ، البته به این معنی نیست که هیچ نقص و ایرادی در این تیم وجود ندارد اما معتقدم نقدها باید منصفانه و منطقی باشد، خصوصا از بعضی پیشکسوتان خوب استقلال این انتظار وجود دارد که کوشش نمایند حامی تیم و مایه امیدواری طرفداران باشند.

آرش برهانی: آمار دروغ نمی گوید، عملکرد تیم مجیدی فوق العاده است

مهاجم سال های نه چندان دور استقلال افزود: حداقل در سال های اخیر استقلال چنین شرایطی نداشته است، آنطور که من شنیدم سفرهای تیم به برترین شکل در بسیاری موارد با پرواز اختصاصی ، به وسیله CIP برای آرامش بازیکنان و به خوبی انجام می گردد. شنیده ام پاداش پیروزی های تیم بر خلاف سال های گذشته به موقع پرداخت می گردد ، بین مدیریت و کادر فنی هماهنگی و ارتباط نزدیکی وجود دارد، در ابتدا و نیم فصل بازیکنان مورد نظر کادر جذب شدند، پنجره نقل و انتقالاتی بسته نبود که نگردد تیم را تقویت نمایند. این مسائل در سال های قبل مسائل اصلی استقلال بود که حالا خوشبختانه حل شده هرچند ممکن است مسائل و کاستی های دیگری هم باشد که بالاخره برطرف می گردد.

برهانی بعلاوه گفت: در بخش فنی من نمی گویم استقلال بی عیب است اما این عملکرد در تاریخ لیگ برتر بی سابقه بوده و آمار و ارقام به ما دروغ نمی گویند. این اعداد و ارقامی که می بینیم با ثبت برترین دفاع و حمله ، بدون شکست و بیشترین پیروزی فوق العاده است. چرا کسی نمی گوید باشگاه و مجیدی بازیکن با کیفیت و تاثیرگذاری مثل یامگا را جذب کردند که از هر فرصت به برترین شکل استفاده می نماید؟ حفظ یک فرایند پیروز و رو به رشد کار آسانی نیست. اینکه استقلال در لیگ شکست ناپذیر بوده و بیشترین برد را تا اینجا به دست آورده اتفاقی نیست. قطعا اگر انتقادی می گردد هم از سر دلسوزی است اما بعضی از اظهار نظرها تردیدهایی ایجاد می نماید. اینطور نباشد که بعضی از پیروزیت فرهاد در استقلال نگران و ناراحت باشند و به این شکل به تیم ضربه بزنند.

وی در گفت: بدون شک پیشکسوتان دلسوز استقلال اگر نگرانی یا انتقادی برای تقویت تیم داشته باشند آن را به کادر ، خود فرهاد ، آقای طاهری و یا سایر دوستان منتقل می نمایند. پیشکسوت درون خانواده استقلال است و نقدی هم اگر دارد درون خانواده مطرح می نماید، نمی گذارد این نقدها به تیم آسیب بزند.

برهانی ادامه داد: اتفاقا خود من به این تیم امید دارم و باور دارم با این همدلی و اتحادی که بین مدیریت و کادر وجود دارد، با این تعصب و کوشش بچه های تیم که از جان مایه می گذارند و حمایت همه جانبه طرفداران رسیدن به قهرمانی در هر دو جام هم در دسترس است و استقلال می تواند در این فصل عملکرد تاریخی خودش را حفظ کند.

مهاجم سابق استقلال در انتها گفت: من به یاد نمی آورم چنین هماهنگی و همراهی بین همه ارکان باشگاه وجود داشته باشد. مدیریت در کنار سرمربی ، اعضای کادر، پیشکسوتان و بازیکنان. طرفداران هم این همدلی و اتحاد را حس می نمایند که با جان و دل پشتیبان تیم هستند. امیدوارم انتها این شرایط بی سابقه یک فصل درخشان و تاریخی برای استقلال باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 31 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2775

به "آرش برهانی: آمار دروغ نمی گوید، عملکرد تیم مجیدی فوق العاده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرش برهانی: آمار دروغ نمی گوید، عملکرد تیم مجیدی فوق العاده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید