فرهنگ و هنر

مقاله: افتتاح حساب بانکی در کانادا | بهترین بانک ها و کارت اعتباری کانادا | بانکداری کانادا | افتتاح حساب برای تازه واردان

برنامه HSBC کانادا برای تازه واردان، برای مهاجرانی که کمتر از 5 سال در کانادا زندگی کرده اند قابل دسترسی است.

24 مهر 1400

انتشار فراخوان شعر به یاد زنده نام علی لندی

خبرنگاران/خوزستان فردین کوراوند از انتشار فراخوان شعر پرواز ققنوس ویژه درگذشت نوجوان فداکار زنده نام علی لندی خبر داد.

13 مهر 1400

بازگشایی کاخ ها و موزه های تهران

کاخ ها و موزه های تهران بعد از 5 ماه باز شدندخاتمه پس از شش ماه انتظار وزارت میراث فرهنگی کشور از بازگشایی کاخ ها و موزه های تهران اطلاع داد.

5 مهر 1400

خانه معتمدی در اصفهان را حتما ببینید

خبرنگاران : خانه تاریخی ملاباشی که به معتمدی هم معروف است از زیبایی های استان اصفهان است.

5 مهر 1400

در قسمت هجدهم فصل دوم سریال از سرنوشت چه گذشت؟

سهراب در باربری شعبون با ضرباتی که به سرش وارد شده بی هوش می گردد. پس از مدتی هوشیاری خود را بدست می آورد و خود را در حلقه شعبون و دار و دسته اش می بیند. سهراب پس از تماشا شعبون، آغاز به باز خواست او می نماید و از اینکه از ارائه اطلاعات در باره والدینش طفره...

31 شهریور 1400

80 هزار متر مربع فضای جدید دانشگاهی تا خاتمه سال بهره برداری می گردد

رئیس دانشگاه صنعتی شریف به تشریح فرصت هایی که کرونا برای تعمیر دانشگاه و خوابگاه ها فراهم کرد پرداخت و از بهره برداری از 80 هزار متر مربع پروژه عمرانی و 8 ساختمان و پارکینگ جدید تا انتها سال، اضافه شدن ساختمان و فضای دانشجویی جدید...

29 شهریور 1400

انتشار فیلم خیلی منشوری جهان جهانبخت و مهراد جم در خلوت خصوصی

خبرنگاران : جهان جهانبخت برای انتقام گرفتن از مهراد جم اقدام به انتشار تصاویر و فیلم های نامتعارف خود و مهراد نموده است.

20 شهریور 1400

خودتان بسازید، ساخت و طراحی یک نگهدارنده مجله دکوری

پس از تماشا این اسم، احتمالاً با خودتان فکر نموده اید که پیدا کردن و خرید یک نگهدارنده مجله یکی از ساده ترین کارهای ممکن هنگام تکمیل دکوراسیون خانه و جزو موارد بسیار مقرون به صرفه قیمت است. با این حال ما در مطلب پیش رو قصد داریم که این هزینه ها را برای...

19 شهریور 1400

سلمان فارسی؛ نقطه عطف سریال سازی

پس از یک دهه وقفه، خوشبختانه در دوره اخیر ریاست محترم سازمان صداوسیما، گره از کار ساخت دو پروژه الف ویژه که سال ها گرفتار مسائل و موانعی بودند باز شد و کلید خوردند.

15 شهریور 1400

فیلمی از فرود موشک فالکون 9 اسپیس ایکس بر روی سکوی شناور

به تازگی، اسپیس ایکس ویدیوی کوتاهی از فرود موشک فالکون 9 بر روی یک سکوی شناور را در رسانه ها به اشتراک گذاشت.

13 شهریور 1400

چرا ادامه یافتن سریال بازی تاج و تخت نمی تواند خاتمه بدش را ترمیم کند؟

بازی تاج و تخت با یک پایان بندی بسیار بد به پایان رسید، به طوری که حتی اگر اچ بی او برای اصلاح اشتباهاتش ادامه­ ای هم برای آن بسازد؛ اشتباهات فصل آخر تصحیح نخواهند شد.

31 مرداد 1400

فسیل های گیاهی چند میلیون ساله در مشگین شهر کشف شد

ایمانعلی ایمانی، رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مشگین شهر گفت: فسیل های کشف شده بصورت اتفاقی به وسیله یکی از اهالی منطقه به نام غلامرضا اسدی در محوطه طبیعی تاریخی قشلاق تنگ بدست آمده است.

23 مرداد 1400

برج آرامگاه اخنگان، معماری زیبای چندصدساله در دشت توس

ویژگی های فرهنگی و مذهبی مشهد سالانه میلیون ها زائر و مسافر را به این شهر می آورد، ورود زائران موجب گردشگری مشهد و دیگر شهرهای استان خراسان رضوی شده است.

20 مرداد 1400

علیرضا استادی: با خبر ابتلای من به کرونا دنبال تبلیغ بودند

بازیگر فیلم لاتاری گفت: خبر منتشر شده درباره درگیری شدید ریه های من به کرونا و توقف یک پروژه سینمایی صرفا یک شیطنت تبلیغاتی برای دیده شدن بیشتر آن اثر بود.

14 مرداد 1400

سفر به دنیای عجایب هنرهای دیجیتال در توکیو

صحنه های هنری در توکیو پر جنب و جوش و پرانرژی است و برای کسانی که در پی ایده های مختلف در مرکز عظیم ژاپن می گردند، ایده آل است.

9 مرداد 1400

پیگیری کارت ملی هوشمند به وسیله پیامک، سایت و اداره پست

کارت ملی هوشمند، مجموعه ای از اطلاعات فردی، هویتی و زیستی را در خود دارد و به دلیل تدابیر امنیتی ویژه، به راحتی قابل جعل نیست.بعلاوه کارت شناسایی ملی (از نوع الکترونیکی) مزایای بسیاری از جمله فراهم شدن امکان امضای دیجیتالی و بعلاوه تصدیق هویت افراد به...

1 مرداد 1400

راهنمای سفر به گرجستان، زمان رفتن، هزینه ها و نکته ها

گرجستان از آن کشورهایی است که برای ما ایرانی ها جذاب است چون لغو روادید هستیم، و در عین حال از نظر تجاری و توزیستی کشور جذابی به شمار میرود. در ادامه با این کشرو بیشتر آشنا خواهیم شد.

28 تیر 1400

اقامت در هتل فضایی، رویایی در شرف تحقق

نمونه اولیه هتل فضایی وویجر با گرانش مصنوعی احتمالا در سال 2023 به فضا پرتاب می گردد.

28 تیر 1400

شروع بازسازی موضعی کاشی کاری گنبد مشتاقیه کرمان

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از شروع بازسازی موضعی کارشی کاری گنبد مشتاقیه کرمان اطلاع داد.

26 تیر 1400

بازسازی سکه های اشکانی در موزه منطقه ای جنوب شرق

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان از بازسازی سکه های اشکانی در موزه منطقه ای جنوب شرق اطلاع داد.

25 تیر 1400
تعداد: (302)