اسفندیاری: می توان در ووشو کارهای زیادی انجام داد

به گزارش تنها پیامک، علی اسنفدیاری پس از ثبت نام برای حضور در انتخابات فدارسیون ووشو به خبرنگاران گفت: ووشو کشور در سالهای گذشته گام های خوب و مؤثری در جهت رشد و اعتلا برداشته است، ولی معتقدم با این وجود این رشته پتانسیل بالایی دارد و می توان در بخش های مختلف کارهای زیادی انجام داد.

اسفندیاری: می توان در ووشو کارهای زیادی انجام داد

وی ادامه داد: ووشو ایران در جهان سطح فنی بالایی دارد، این را نمی توان کتمان کرد، ولی همین ووشو قدرتمند جای کار بیشتری دارد و ووشو کشورمان توان مبارزه و فزونی برابر قدرتهای برتر جهان را دارند. بر همین اساس می توان در این بخش برنامه های بشتری را اجرایی کرد.

سرمربی سابق تیم دانشگاه آزاد اضافه نمود: در بخش استان ها نیز می بایست کارهای جدیدی انجام گردد، استعدادیابی، آموزش و بهره گیری از توان مربیان سازنده نیز بخش های دیگری است که احتیاج به کار استراتژی و برنامه ریزی بیشتری دارد.

اسفندیاری به کسب کرسی های بین المللی هم اشاره نمود و ادامه داد: در این بخش هم دکتر علی نژاد عملکرد خوبی داشته است، ولی در این بخش هم معتقدم ضمن تقویت داشته های خود، می توانیم با ارائه برنامه های متنوع، بیش از گذشته وارد تشکیلات فدراسیون جهانی و اتحادیه آسیا دخیل باشیم.

این کارشناس ووشو در سرانجام گفت: برای آینده ووشو برنامه های زیادی دارم که در صورت جلب اعتماد اعضای مجمع و به یاری خود آنها اجرایی خواهد شد.

با گذشت 5 روز از زمان شروع ثبت نام از نامزدهای انتخابات ووشو، امیرعباس لشگری، حسین اوجاقی، امیرصدیقی و علی اسنفدیاری ثبت نام نموده اند. این ثبت نام تا روز ششم اردیبهشت ماه ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 خرداد 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 951

به "اسفندیاری: می توان در ووشو کارهای زیادی انجام داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسفندیاری: می توان در ووشو کارهای زیادی انجام داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید