آشنایی با جنگل های کانادا

به گزارش تنها پیامک، بخش جنوبی دشت های کشور برای جنگل ها خیلی خشک است و علفزارها و علفزارهای طبیعی را افزایش می دهد. پوشش گیاهی بومی جنوب این منطقه شامل گونه های غالب درمنه و کاکتوس می باشد. در شمال , جایی که بارش کمی بیشتر وجود دارد , یک گروه از چمن جنگلی وجود دارد. علفزارها در مرزه ای شمالی خود با پارکی در حاشیه جنگل شمالی ادغام می شوند. امروزه سطح علفزار کوچک است و گیاهان در مناطق خشک یا کوهستانی جای سبزه را گرفته اند.

آشنایی با جنگل های کانادا

اگر علاقمند به سفر با بهترین قیمت های تور کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و آبشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

خاک های مرتعی با مواد آلی و مواد آلی بالا , در زمره مهم ترین خاک های کانادا هستند. بهترین خاک هایی که برای محصولات کشاورزی به کار می فرایند , قهوه ای تیره و سیاه و سیاه و سیاه است. خاک های قهوه ای که با نور کم تر حاصل می شوند , متمایل به قلیایی بودن و فعالیت های عمده کشاورزی , زراعت دیم و چرا هستند. فرسایش بادی یک مشکل جدی در هر جا است که علفزار به زمین های زیر کشت تبدیل شده است.

در میان گیاهان مرتعی رایج , سنجاب زمینی ریچاردسون و موش صحرایی که هر دو محصول گندم جوان را تخریب می کنند. آن ها علی رغم شکار پرندگان , بازها و جغدها و تلاش های کشاورزان در کنترل , به تکثیر و تکثیر خود ادامه می دهند. اولین ساکنان برای عبور از دشت های کانادا با گله های عظیم گاومیش کوهان دار (اغلب به نام بوفالو) برخورد کردند , اما تا سرانجام قرن بیستم شکارچیان تعداد خود را به انقراض رساندند. گاومیش در حال حاضر تنها در ذخایر حیات وحش دیده می شود. با رفتن گاومیش , گوزن قاطر و بز کوهی , بزه ای کوهی باقی مانده بر روی دشت روشن هستند. پروژه های زه کشی مزارع و خشکسالی های گسترده سبب کاهش وسعت زیستگاه پرندگان آبزی و کاهش تعداد آن ها شده است.

انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 726

به "آشنایی با جنگل های کانادا" امتیاز دهید

1 کاربر به "آشنایی با جنگل های کانادا" امتیاز داده است | امتیاز: 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنایی با جنگل های کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید