حادثه برای لنج گردشگری در خرمشهر

به گزارش تنها پیامک، سجاد پاک گهر بامداد امروز چهارشنبه سوم فروردین ماه 1401 با اعلام این خبر افزود: در ساعت 22 سه شنبه شب (دوم فروردین ماه)، یک لنج جهانگردی با 75 جهانگرد حین دور زدن از زیر پل آزادی خرمشهر به بقایای بتونی تخریب شده از زمان جنگ که در زیر آب بود برخورد می کند.

حادثه برای لنج گردشگری در خرمشهر

ایلنا :دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر نوروزی خرمشهر با اشاره به حادثه برای لنج گردشگری در این شهرستان گفت: خوشبختانه این حادثه هیچ گونه آسیب و یا تلفات جانی در پی نداشت.

سجاد پاک گهر بامداد امروز چهارشنبه سوم فروردین ماه 1401 با اعلام این خبر اضافه کرد: در ساعت 22 سه شنبه شب (دوم فروردین ماه)، یک لنج گردشگری با 75 گردشگر حین دور زدن از زیر پل آزادی خرمشهر به بقایای بتونی تخریب شده از زمان جنگ که در زیر آب بود برخورد می کند.

او در ادامه با بیان این که در پی این حادثه، موضوع، بی درنگ به وسیله ناخدای لنج و به وسیله بیسیم به مرکز جستجوی امداد و نجات اطلاع داده می شود، گفت: با حضور سریع شناورهای امدادی اداره بندر و دریانوردی، هلال احمر و قایق های مردمی و باحضور نیروهای امدادی بندر، نیروی انتظامی، آتش نشانی، شهرداری و نیروهای مردمی، تخلیه گردشگران از لنج آسیب دیده انجام می شود.

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر نوروزی خرمشهر توضیح داد: کم بودن عمق و جزر آب در آن ساعت، باعث سختی نزدیکی شناورهای امدادی به لنج آسیب دیده شده بود که به همین دلیل فرایند تخلیه گردشگران حدود یک ساعت به طول انجامید.

او با اشاره به این که همه مسافران و گردشگران این لنج دارای جلیقه نجات بودند اضافه کرد: براساس دستوالعمل های نوروزی گردشگری آبی، حضور گردشگران در قایق ها و لنج های گردشگری بدون جلیقه نجات ممنوع است.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 25 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2111

به "حادثه برای لنج گردشگری در خرمشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حادثه برای لنج گردشگری در خرمشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید