زیباترین مدل مو برای خانم های باردار

به گزارش تنها پیامک، در دوران حاملگی، خانم های باردار تغییراتی در صورتشان ایجاد می گردد. ما در این بخش بهترین مدل مو را به شما پیشنهاد می کنیم.

زیباترین مدل مو برای خانم های باردار

بهترین موها برای خانم های باردار با صورت های گرد، مربع، مثلثی، مستطیل و لوزی شده

طبیعی زیبا شوید

در دوران بارداری به واسطه اضافه وزن و فعل و انفعالاتی که در بدن مادر باردار اتفاق می افتد شمایل صورت هم تغییر می نماید. بعضی صورت ها به شدت گرد می شوند. بعضی دیگر مربع و بعضی هم کاملا به شکل مستطیل درمی آیند. نگران این تغییرات نباشید. شما با یک کوپ ساده می توانید این معایب را بپوشانید و چهره خود را زیبا تر کنید.

اگر صورت گرد شده :

بهتر است قد مو ها بلند باشد. حداقل تا روی شانه. مو ها در قسمت بالا و روی سر حجم بیشتری داشته باشد اما در قسمت های کناری سر حجم موی کم توصیه می گردد. از چتری گذاشتن جدا خودداری کنید چون صورت را بیش از پیش گرد می نماید.

اگر صورت مربع شده :

حجم موی سر در اطراف گوش ها باید زیاد باشد. از خرد کردن بیش از حد مو ها در صورت های مربع شکل پرهیز کنید. می توانید قد مو های تان را به دلخواه انتخاب کنید.

اگر صورت مثلثی شده :

بهتر است در قسمت بالا و روی سر مو های تان را خیلی کوتاه نکنید و اجازه بدهید مو بلند باشد. در اطراف شقیقه ها به مو هایتان حجم بدهید.

اگر صورت مستطیل شده :

بهتر است مو های تان خیلی بلند نباشد. روی سر را حجم ندهید و بگذارید صاف و تخت باشد. از قلم نیاندازید کوتاهی مو در صورت های مستطیل شکل نباید کمتر از روی چانه و پشت گردن باشد.

اگر صورت لوزی شده :

در صورت های لوزی شکل موی چتری توصیه می گردد. نگذارید مو هایتان از اطراف به جلو و روی گونه ها بریزد چون صورت را بیشتر لوزی می نماید.

منبع: هفت گنج
انتشار: 25 خرداد 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 955

به "زیباترین مدل مو برای خانم های باردار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیباترین مدل مو برای خانم های باردار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید