مقاله: نحوه پرداخت عوارض خروج از کشور به وسیله وب کیوسک ها ، چه مدت پس از پرداخت می توان از کشور خارج شد؟

به گزارش تنها پیامک، چمدان: پرداخت عوارض خروج از کشور به وسیله وب کیوسک های بانک ملی که به صورت شبانه روزی در دسترس قرار دارند، امکانپذیر است. برای پرداخت عوارض خروج از کشور از این طریق احتیاج به کد ملی صاحب گذرنامه، ملی کارت خودپرداز بانک ملی و رمز دوم ملی کارت است.

مقاله: نحوه پرداخت عوارض خروج از کشور به وسیله وب کیوسک ها ، چه مدت پس از پرداخت می توان از کشور خارج شد؟

20 دقیقه پس از پرداخت اینترنی عوارض خروج از کشور می توانید از مرز عبور کنید.

با وارد کردن رمز دوم ملی کارت، شماره CVV2 و کد امنیتی می توانید مبلغ عوارض خروج از کشور را پرداخت کنید. در خاتمه باید حتما دکمه تایید نهایی را فشار دهید تا رسید شما چاپ گردد. رسید را تا هنگام عبور از گیت هواپیما پیش خود نگهدارید.

اطلاعات شما برای بازبینی به نمایش در می آید که در صورت صحت آنها کلید اینتر را بزنید تا به درگاه پرداخت راهنمایی شوید.

برای استفاده از این کیوسک ها باید ملی کارت خود را به داخل دستگاه وارد کنید، سپس با انتخاب گزینه پرداخت عوارض خروج از کشور به قسمتی راهنمایی می شوید که جایگاهی برای وارد کردن کدملی دارد. کد ملی را می توانید با صفحه کلید وارد کنید و کلید اینتر را بزنید و یا قسمت بارکد کارت ملی را به صورت افقی بر روی بارکدخوان قرار دهید تا کد ملی شما به صورت اتوماتیک درج گردد.

منبع مقاله: نحوه پرداخت عوارض خروج از کشور به وسیله وب کیوسک ها ، چه مدت پس از پرداخت می توان از کشور خارج شد؟

انتشار: 14 آبان 1400 بروزرسانی: 14 آبان 1400 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1869

به "مقاله: نحوه پرداخت عوارض خروج از کشور به وسیله وب کیوسک ها ، چه مدت پس از پرداخت می توان از کشور خارج شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: نحوه پرداخت عوارض خروج از کشور به وسیله وب کیوسک ها ، چه مدت پس از پرداخت می توان از کشور خارج شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید