سرانجام کار اقوام نزدیک عزیزی خادم در فدراسیون فوتبال!

به گزارش تنها پیامک، هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با استفاده از اختیار قانونی خود، روز پنج شنبه هفته گذشته حکم به برکناری موقت عزیزی خادم از ریاست این فدراسیون دادند و او تا زمان برگزاری مجمع عمومی (احتمالا در اواخر اردیبهشت 1401) از سمت خود عزل شده است.

سرانجام کار اقوام نزدیک عزیزی خادم در فدراسیون فوتبال!

با رفتن عزیزی خادم، تعداد زیادی از منصوبان او در این فدراسیون، قبل از اینکه حکم برکناری یا اخراج آن ها صادر گردد، تصمیم به کناره گیری از سمت هایشان گرفته اند و از شنبه تا به امروز، 13 تن از منصوبان وی با توجه به اینکه مورد تایید و حمایت میرشاد ماجدی نبوده اند، استعفای خود را اعلام کردند.

مدیر روابط عمومی، رئیس دفتر، مشاوران و دستیاران عزیزی خادم، رئیس کمیته IT، بعضی کارکنان حاضر در کمپ تیم های ملی قبل از مواجهه با حکم اخراج خود، این فدراسیون را ترک نموده اند.

اگر چه هنوز عزل عزیزی خادم قطعی نشده است اما با توجه به اینکه در یک سال گذشته بیشتر انتصاب ها در فدراسیون فوتبال با توجه به ارتباطات شخصی عزیزی خادم صورت گرفته بود نه بر اساس صلاحیت ها و آزمون های استخدامی، این نفرات هم وسایل خود را جمع کردند و از فدراسیون فوتبال رفتند. بسیاری از اقوام نزدیک او در این یک سال در فدراسیون فوتبال مشغول شده بودند؛ از جمله پسر عمو و پسر خاله عزیزی خادم!

در دوره عزیزی خادم، بالغ بر 80 نفر به مجموعه این فدراسیون اضافه شدند. این اتفاق در شرایطی بود که عزیزی خادم وعده چابک سازی داده بود ولی در ماه های اخیر به زحمت می توانست دستمزد کارکنان خود را در موعد مقرر پرداخت کند.

منبع: فرارو
انتشار: 31 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2716

به "سرانجام کار اقوام نزدیک عزیزی خادم در فدراسیون فوتبال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانجام کار اقوام نزدیک عزیزی خادم در فدراسیون فوتبال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید