باغ پیر کرج، روستایی که پیر شد اما آب و گاز ندید

به گزارش تنها پیامک، آبرسانی، گازکشی و آنتن دهی در بخش بالادست روستای باغ پیر کرج از امکاناتی محسوب می شوند که در این نقطه کسی به چشم ندیده است.

باغ پیر کرج، روستایی که پیر شد اما آب و گاز ندید

درپی تماس روستاییان آگاه شدیم درحالی که هنوز آبرسانی و گازکشی در بخش بالادست روستای باغ پیر کرج انجام نشده، آنتن دهی در این بخش نیز به علت سرقت کابل ها دچار اختلال شده است.

بخشدار بخش مرکزی کرج در این باره گفت: باتوجه به مجاورت این روستا با رودخانه محدودیت هایی برای آبرسانی به این روستا وجود دارد و نمی توانیم در نزدیکی رودخانه چاه حفر کنیم، البته جلسه اولویت بندی این موضوع در آبفا برگزار شده است.

او درباره اختلال در آنتن دهی خطوط باغ پیر، می گوید: جاده کرج-چالوس، راستا مواصلاتی پر ترددی است و اقدام دستگاه های خدمات رسان در آن به اخذ مجوز از راهداری احتیاج دارد.

شاکر گفت: کابل کشی برای باغ پیر به نقطه ای رسیده بود که باید گاردریل جاده برای چند ساعت باز می شد اما به علت ایجاد مخاطرات احتمالی، راهداری جلوی کار را گرفت ولی از امروز طرح ایجاد کابل زمینی شروع شده است و تا ده روز آینده مشکل آنتن دهی آن روستا حل خواهد شد.

او می گوید: سال گذشته کل بخش ما از نظر گازکشی سبز شد! یک بخش از روستای باغ پیر گاز ندارد که حدود سی خانوار در آن زندگی می نمایند.

بخشدار بخش مرکزی کرج گفت: شرکت گاز در بالادست جاده کرج-چالوس درحال فعالیت است زیرا قصد دارند قبل از سرما گازکشی را در آن نقطه به خاتمه برسانند و قطعا بعد از اتمام کار، طرح شان را در باغ پیر شروع می نمایند.

خبرنگاران البرز کرج

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 آبان 1401 بروزرسانی: 1 آبان 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 3097

به "باغ پیر کرج، روستایی که پیر شد اما آب و گاز ندید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باغ پیر کرج، روستایی که پیر شد اما آب و گاز ندید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید