اخبار صنعت

نرخ بلیت هواپیما در آسیا و اروپا مجددا گران شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از انجمن شرکت های هواپیمایی، داده های اسکای ترا (سامانه پایشی صنعت هوانوردی وابسته به شرکت هواپیماسازی ایرباس) نشان می دهد که قیمت بلیت آسیا و اتحادیه اروپا رو به افزایش است.

20 تیر 1399

تکالیف فضایی برنامه ششم تا خاتمه سال انجام می گردد

به گزارش خبرنگاران، مرتضی براری در جلسه مشترک پژوهشگاه فضایی و سازمان فضایی ایران برای پیشبرد برنامه های فضایی کشور، با ابراز خرسندی از اجرای پروژه ها، بنا بر زمان بندی اعلام شده، گفت: برنامه ششم توسعه مالی رو به خاتمه است و ما باید از فرصت باقیمانه...

16 تیر 1399

حسن زاده: صحبت های مجیدی درباره سیدعلی و ویلا؟ گزارش محرمانه است

سرپرست کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعتقاد دارد این کمیته همواره استقلال داشته و همچنان این استقلال را حفظ خواهد نمود.

13 تیر 1399

کاهش 1.5درصدی نرخ بیکاری و 0.4 درصدی نرخ مشارکت اقتصادی در سال98

بررسی فرایند تغییرات نرخ بیکاری حاکی از آن است که این شاخص، نسبت به سال 1397، 1.5 درصد کاهش یافته است.

11 تیر 1399

آماده سازی 2 زمین چمن برای تمرینات فولاد و راه اندازی مدارس فوتبال در سراسر کشور

با پیگیری و نظارت مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان 3 زمین تمرین در صورت آغاز مسابقات برای انجام تمرینات شاگردان نکونام آماده می گردد.

7 تیر 1399

سامانه پست کتاب خرید اینترنتی کتاب را گسترش داد

علی سعدآبادی، مدیر انتشارات حماسه یاران در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران، درباره تاثیرگذاری سامانه پست خانه کتاب گفت: از زمانی که با این سامانه عقد قرارداد کرده ایم، توزیع و ارسال کتاب به دست مخاطب، بسیار راحت و منظم انجام شد و از حضور فیزیکی در اداره...

6 تیر 1399

خبرنگاران نقطه خاتمه ورود نقدینگی به بورس کجاست؟

تهران - خبرنگاران - یک کارشناس بازار سرمایه درباره اینکه ورود گسترده نقدینگی به بورس تا کجا ادامه دارد، گفت: ورود پول همواره به هر بازاری با یک نقطه پایانی همراه است که در خصوص فرایند کنونی بورس و کاهش ورود نقدینگی به بورس نظرات متفاوتی اعلام شده است....

3 تیر 1399

روش احتمالی واگذاری سهام ایران خودرو و سایپا

به گزارش تجارت نیوز، ظاهرا دولت نمی خواهد سهام نسبتا کم اما بسیار پرقدرت خود را در خودروسازی از دست بدهد و تنها به دنبال کسب درآمد از محل این سهام است، آن هم بی آنکه از این صنعت برود.

31 خرداد 1399

دانشگاه علم و صنعت در دوران کرونا 40 جلسه دفاعیه تشکیل داده است

معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت گفت: طبق گزارشی که به ما اعلام شده است نزدیک به چهل دفاعیه کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه انجام شد که بخشی از آن حضوری و بعضی غیرحضوری برگزار شده است.

30 خرداد 1399

بزرگترین مرکز خرید خاورمیانه، ایران مال تهران

بالاخره نوبت به کشورمان ایران رسید و مرکز خریدی بسیار عظیم و جذاب در تهران ساخته شد. بیشتر مسافران و گردشگرانی که به دبی سفر می نمایند، برای بازدید از مراکز خرید دبی برنامه ریزی دارند. امروز در همین تهران خودمان، مرکز خرید و فروشگاهی عظیم و بسیار زیبا...

25 خرداد 1399

رشد 8 درصدی شاخص بورس در هفته پایانی فرودین ماه

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در خاتمه معاملات روز چهارشنبه (27 فروردین) به عدد 645 هزار و 762 واحد رسید که در مقایسه با خاتمه هفته گذشته حدود هشت درصد رشد را تجربه کرد.

21 خرداد 1399

مسائل نقش رستم که گویی پایانی ندارند

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای واصله، این روزها مسائل نقش رستم از جمله مواردی است که اداره کل میراث استان فارس با آنها درگیر هست.

13 خرداد 1399

الکاظمی: حق حاکمیت عراق خط قرمز است

مامور تشکیل کابینه عراق شامگاه پنجشنبه در سخنانی گفت که حق حاکمیت عراق خط قرمز است.

12 خرداد 1399

پیشنهاد افزایش حق مسکن دستمزد کارگران را به دولت می بریم

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پیشنهاد افزایش حق مسکن دستمزد کارگران پس از تصویب در شورای عالی کار برای آنالیز و تائید نهایی به هیئت وزیران تقدیم می گردد.

10 خرداد 1399

17 واحد صنفی متخلف در فراهان مهروموم شد

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت فراهان گفت: 17 واحد صنفی متخلف در این شهرستان به دلیل پیروی نکردن از مصوبات پدافند قرارگاه زیستی استان مرکزی در تعطیلی کسب وکار باهدف پیشگیری از شیوع کرونا مهروموم شدند.

1 خرداد 1399

تاثیرات کرونا بر بانک ها

بسیاری از بانک ها در سراسر دنیا تحت تاثیر پیامدهای شیوع کرونا قرار گرفته اند.

29 اردیبهشت 1399

ضربه مهلک کرونا به گردشگری در دبی

بیماری کورونا ضربه مهلکی به دبی که یکی از جذاب ترین شهرهای گردشگری در جهان به شمار می رود، وارد کرد، بعضی از هتل ها تعطیل شده اند و میانگین فعالیت هتل های دیگر به کمتر از ده درصد رسیده است.

29 اردیبهشت 1399

موافقت بسیاری از کشورهای اروپایی برای اعطای وام به ایران ، جزئیات حمایت دولت از کارگران و کارمندان بیکار شده

جزئیات تصمیمات دولت برای کنترل تبعات مالی کرونا 11 فروردین ماه در برنامه گفتگوی ویژه خبری با حضور محمد نهاوندیان معاون مالی رئیس جمهور مورد آنالیز نهاده شد.

28 اردیبهشت 1399

روسیه برای لغو تحریم های یک جانبه آمریکا علیه ایران کوشش کند

سفیر ایران در مسکو در مصاحبه با نشریه اکسپرت روسیه ضمن تشریح شرایط شیوع بیماری کرونا در ایران تحریم های ظالمانه امریکا را مانع غلبه جهانی بر این بیماری دانست و خواهان لغو این تحریمها به منظور مقابله موثر تر با این بحران جهانی شد.

24 اردیبهشت 1399

آپارتمان های ارزان قیمت سال آینده به بازار می آید

خبرنگاران: بازار مسکن در نیمه اول سال آینده از شرایط خاتمه رکود تبعیت می نماید و در نیمه دوم 94 مشروط به فراهم شدن زمینه هجرت، شرایط رونق اولیه به وجود خواهد آمد.

18 اردیبهشت 1399
تعداد: (180)