به تیم ایران تبریک می گویم، این جوانان توانایی فتح آسیا را دارند

به گزارش تنها پیامک، به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، پیمان اکبری با نگاهی به عملکرد تیم ملی ایران در مرحله گروهی مسابقات قهرمانی آسیا، گفت: در ابتدا به تیم ایران برای کسب این سه برد تبریک می گویم. این پیروزی ها از نظر روحی و روانی روی بازیکنان تاثیر می گذارد و اعتماد به نفس آن ها را هم بالا می برد. امیدوارم این فرایند ادامه داشته باشد.

به تیم ایران تبریک می گویم، این جوانان توانایی فتح آسیا را دارند

وی تاکید نمود: پاکستان نسبت به تیم های هنگ کنگ و تایلند تیم فنی تری بود، اما برابر ایران حرفی برای گفتن نداشت. فکر نمی کنم تا 10 سال آینده هم بتوانند برای ایران مسئله ای ایجاد کند. ایران در این مسابقه بازی قدرتی از خود به نمایش گذاشت.

اکبری اضافه نمود: ایران در مراحل بالاتر با تیم های عظیم آسیا از جمله ژاپن، چین، کره جنوبی و استرالیا روبرو خواهد شد که سه بازی مرحله مقدماتی تدارک خوبی برای بازیکنان بود. نمایش قابل قبول بازیکنان ایران در مرحله مقدماتی امیدبخش اتفاقات خوب در مراحل بالاتر و سخت تر است.

وی تجربه بازیکنان تیم ملی ایران را کافی دانست و ادامه داد: خوشبختانه بعضی از این بازیکنان تجربه حضور در تیم ملی و مسابقات آسیایی، المپیک و لیگ ملت ها را دارند. اگر کار تیمی و هماهنگی بیشتری در تیم وجود داشته باشند این جوانان می توانند آسیا را فتح نمایند و نتیجه خوبی برای والیبال ایران رقم بزنند.

مربی تیم ملی والیبال درباره حریفان ایران در مرحله بعد (کره جنوبی و چین تایپه) اضافه نمود: اگر کره جنوبی با ترکیب یک سال قبل خود در این مسابقات حضور داشته باشد، باید بگویم تیم یک دست و قدرتمندی است و نباید آن را دست کم گرفت اما چین تایپه حریف جدی محسوب نمی گردد.

اکبری درباره مسائل ایجاد شده از سوی ژاپن درباره میزبانی بیان داشت: ژاپن یکی از برترین کشورهای شرق آسیاست که همواره در میزبانی عملکرد فوق العاده ای داشته است. برای من تعجب برانگیز است که چه اتفاقی اتفاق افتاده و چه سیاستی را دنبال می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 شهریور 1400 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1818

به "به تیم ایران تبریک می گویم، این جوانان توانایی فتح آسیا را دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به تیم ایران تبریک می گویم، این جوانان توانایی فتح آسیا را دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید